Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nőnek bejövök, de kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőnek bejövök, de kevés az önbizalmam. Ti hogy éltétek ezt meg, és hogyan másztatok ki belőle? 23/F Részletek lent.

Figyelt kérdés

Érdekes helyzetben vagyok. Régen kiskoromban családi és egyéb okok miatt kissebbségi komplexusom volt, emiatt nem tudtam teljes életet élni.

A csajoknak már akkor is bejöttem, jól néztem ki és érdekes is voltam számukra. Én soha nem küzdöttem meg egy lányért, ezért barátnőimet nem is szerettem. Az aktusig nem is jutottam így el soha.

Elegem lett a gátlásaimból, és kezembe vettem az életem irányítását. Elköltöztem szüleimtől, és olyan dolgokat csináltam, amiket addig nem voltam képes megtenni. Sokat fejlődött a személyiségem ezáltal, leküzdöttem a gátlásaimat.

Nagyon szépen működik nálam a mérleg elv. Amit az élet az egyik oldalon megadott, a másik oldalon el is vett. Sok dolgot adott nekem az élet, ami örömet ad, de a nő kell.

Kb. egy éve összejöttem egy lánnyal, akiért végre egy kicsit én is tettem valamit. Nekem ő volt az első. Eszméletlen szép volt, ahogy történt. Több hét telt el, mire először belé hatoltam. Már nagy volt a vágy, nagyon érzéki volt, együtt mentünk el. De később, mivel nem voltam őszinte, nem tudtam megosztani az érzéseimet, természetesen meg is tört valami. Vége lett a kapcsolanak.

Ami persze fájt. De tudtam, hogy csak így fejlődhetek, ha kezdeményezek, hibázok, és tanulok belőlük. Úgyhogy, ahogyan ezt ilyenkor kell, pozítívan fogtam fel. Azóta nem volt kapcsolatom. De érzem, hogy jó úton haladok.

Érdekes ez a helyzet. Nekem persze a belevalóbb csajok jönnek be, akiknek nyílván tapasztalatuk is több van, mint nekem, ahogy ez az előző kapcsolatomban is volt. Ez pedig inkább gyengít, mint hogy erősítene.

Írnék még pár sort, de már fáradt vagyok. Légy szíves írd meg a véleményed, tapasztalatodat. Köszönöm.


2009. dec. 29. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha nem jöttem még be egy nőnek sem.. nekem ezért volt kisebbségi komplexusom. Aztán elkezdtem olyan lányokat keresni, akik nem tökéletesek, hogy kompenzáljak és jó lett.


Egyébként mondhatnám, hogy örüljél, de neked az lenne a megoldás ha egy olyan csajt találnál, akinek nem jössz be.

És ha az őszinteséggel gond volt.. arra gyúrj. Nem kell titkolózni, meg hantázni. A nőknek az jön be, ha őszinte vagy. Ennyi a trükk.

2009. dec. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy varázsló lehetsz ha az elsö szexnél 1xrre mentél el a barátnöddel aki amugy bevállalós és tapasztalt.
2009. dec. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok és nem jövök be egy csajnak se, és pont emiatt vagyok nagyon pesszimista, önbizalom hiáníos! Te aztán szerencsés lehetsz, ha sok csajnak bejössz.
2009. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy hol a probléma, ha azt írod, hogy sok lánynak tetszel...mi a kérdés? Nekem nem tűnik úgy, hogy kevés az önbizalmad, mintha nagyon is reálisan látnád önmagadat.
2009. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. dec. 30. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!