Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek? Ha külsőre tetszik, bejön a pasi de belsőre meg nem nagyon akkor is összejöttök vele? Úgy értem hogy belsőleg nem olyan pasi amilyet vártatok, de külsőleg meg bejön nektek, akkor is járnátok vele csak a külső miatt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 13:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

fú hát én már tettem ilyet. egyszer full belém zúgott egy nagyon helyes srác, de belsőre nem volt olyan értelmes... tudtunk beszélgetni, én nem is akartam vele annyira járni, max szexelni, aztán valahogy mégis esélyt adtam a dolognak. gondolom, tetszett, hogy ennyire belém esett. hát nem sokáig tartott a dolog. rövid időn belül kiderült, mekkora bunkó, tahó, és az értékrendünk sem egyezik, sem a véleményünk hétköznapi dolgokról. utólag már hülyének gondolom magam, amiért összejöttem vele, tényleg max csak szex kellett volna, ahogy addig a többi ilyen típusú sráccal is, de inkább már annyi közöm se lenne hozzá...

összejönni csak szerelemből szabad.

2014. okt. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 hajdú niki válasza:

Nem

"A külső , belső nélkül nem sok"..:D

2015. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!