Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden "jó nő" igénytelen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden "jó nő" igénytelen? Sajnos rossz tapasztalataim vannak. Többi lennt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Úgy hozta a sors, hogy több bombázónak mondott lánnyal is összejöttem. A több 13-at jelent.


Amit tapasztaltam: ezek a lányok a jó külsejük miatt nem annyira igényesek mint az átlagosabb vagy átlag feletibb csajok.


Volt itt minden: a többségnél valamiért nem volt gond hogy odaf*ngik az orrom alá pár nap ismeretség után, amin jót is nevet, kommentálja. Hangosan bejelenti hogy "rohad a belem, ki kéne már f*snom magam" például. Átlagosnak volt mondható hogy simán elvárták volna, hogy nyaljam ki őket bármikor, bármilyen helyzetben pedig büdösek voltak lennt. Böfögés is simán ment a többségnél. És még sorolhatnám a többi igénytelenséget ....


Mondom, azokról a lányokról van szó, akikért megőrülnek a férfiak, "modellkednek", valami büfészakra járnak "tanulni", ilyesmi. De ne a r*banckodó alja kategóriát képzeljétek el, hanem azt akire azt mondanátok hogy egy álomnő, kedves, jófej, gyönyörű.


Valamiért ezek a nők úgy gondolják hogy annyira szépek vagy annyit nyaltak már nekik a pasik, hogy azt csinálnak, undorítóskodnak amit csak akarnak, úgyis teper majd a többi.


Volt már ilyen tapasztalatotok nektek is? Engem nagyon elkeserített. Eddig se mentem erre a kategóriára, de becsúszott párszor (és diszkóból ezekből 3-at szedtem fel, a többit mind normális helyen!)



2013. okt. 7. 14:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Rosszakat fogtál ki haver. De sajna vannak ilyenek.
2013. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet, gyönyörű de ha megszólal mintha egy utolsó gettóból jött volna. Ennek ellenére mindig valaki odavan érte, úgyhogy megteheti hogy teljesen önmaga legyen. Én nem tudnék akkor sem ilyen lenni ha tökéletes lennék, mert ez olyan visszatetsző..
2013. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hogy válaszoljak a kérdésre,nem minden jó nő olyan,mint amilyet fentebb leírtál.
2013. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én "lánykoliban" (hivatalosan nem az, de 10% pasi van kb..) lakok, sajnos tudom miről beszélsz..pasi wc-be járok inkább, mert ami a női részlegen van..
2013. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
jézusom....egy ideál dőlt össze bennem
2013. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
a szépség árnyoldala. Meglehet hogy elkényeztetődik a csaj ha mindenki teper érte de hogy ilyenformán? Egyre inkább dől meg a tabu a női testi hangok és kiszivárgások terén...
2013. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Na jó, akkor ezt lebontom részekre, és úgy válaszolok bővebben.


"Úgy hozta a sors, hogy több bombázónak mondott lánnyal is összejöttem. A több 13-at jelent."


- Ezt meg hogy sikerült összehoznod? Gratulálok, azthiszem.



"Volt itt minden: a többségnél valamiért nem volt gond hogy odaf*ngik az orrom alá pár nap ismeretség után, amin jót is nevet, kommentálja. Hangosan bejelenti hogy "rohad a belem, ki kéne már f*snom magam" például. Átlagosnak volt mondható hogy simán elvárták volna, hogy nyaljam ki őket bármikor, bármilyen helyzetben pedig büdösek voltak lennt. Böfögés is simán ment a többségnél. És még sorolhatnám a többi igénytelenséget ...."


- Szerintem a böfögés az még elfogadható, mert inkább mint hogy visszatartsa, meg lehet azt halkan csinálni. De az amit írtál hogy pár nap ismeretség után "odaf*ngik az orrod alá" az szerintem tényleg illetlenség. Bár azt mondom hoyg ne általánosítsun ka lányokra, ugyanis szerintem férfiakból is kinézhető ez. Sőt. Az meg hoyg elvárták volna hogy bármikor nyald ki őkat, arra csak azt tudom mondani, hogy nemhogy örültél volna neki. Írtad hogy "büdösek voltak lennt". Na erre azt tudom mondani, hogy a nemiszerveknek van általában egy jellegezetes szaguk. Ez egyeseket beindít, egyeseknek meg taszító. Van akinél ez a szag alig érezhető, vagy szinte egyátalán, van akinél meg erős. erről nem tehet senki.


"Mondom, azokról a lányokról van szó, akikért megőrülnek a férfiak, "modellkednek", valami büfészakra járnak "tanulni", ilyesmi. De ne a r*banckodó alja kategóriát képzeljétek el, hanem azt akire azt mondanátok hogy egy álomnő, kedves, jófej, gyönyörű."


- Ez már MAJDNEM olyan volt mint az általánosítgatás, amit senki nem szeret. De az hogy te a véletlen folytán (vagy nem) pont ilyen lányokkal ismerkedtél meg, az megint más tészta.


"Valamiért ezek a nők úgy gondolják hogy annyira szépek vagy annyit nyaltak már nekik a pasik, hogy azt csinálnak, undorítóskodnak amit csak akarnak, úgyis teper majd a többi."


- Na ez viszont már általánosítás. Szerintem biztosan vannak kivételek. Sőt. Nem feltétlenül kell egy "modellkednek" lennie, ahoyg te írtad. Lehet hoyg egy nem modell alkatú láyn is viselkedhet így. Csak te pont ilyen lányokkal ismerkedtél, és ebből merítesz tapasztalatot.


"Volt már ilyen tapasztalatotok nektek is? Engem nagyon elkeserített. Eddig se mentem erre a kategóriára, de becsúszott párszor (és diszkóból ezekből 3-at szedtem fel, a többit mind normális helyen!)"


- Nem, nem volt. Ilyenek miatt ne keseregj. Biztosan van más dolog amin kesereghetsz. Egyébként mit jelent az nálad hogy "normális hely"? Mondanál párat?

2013. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én annyira megértelek. Lány vagyok, nem a bombázó kategória, inkább az érdekes. Szeretnek a férfiak azért, mert közvetlen és kedves vagyok, lehet velem beszélgetni. Kisportolt testem van, izmos vagyok, szóval nem topmodell alkat. Biztosan van kivétel, de én azt vettem észre, hogy azok a lányok, akik vékonyak és szépek külsőre, olyanokat megengednek maguknak, hogy megáll az ember esze. Egyik pl. még helyesen sem tud írni és valóban büfé szakra jár, de tisztának tiszta. Mondjuk a tisztaságukra nem panaszkodhatok, habár nem kerültem hozzájuk olyan közel, mint te, de a viselkedés... No comment. Undokul viselkednek, megjegyzéseket tesznek mások külsőjére, meg még a jellemére is és ítélkeznek. Ezek ők. De mégis hajtanak rájuk a pasik.
2013. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát, tudod, mit mondanak, kívül szép az alma, de belül rohad.

Én is ismerek sok olyan lányt, aki igényes megjelenésű, szép ruhák, csinos haj, smink, a szobája meg rumlis, koszos, egyéb női-higiéniai témákról nem is beszélve.

Szerintem nem feltétlen függ össze azzal, hogy valaki szép-e vagy nem, de lehet a külsőre való kínos odafigyelés egyfajta kompenzációja a környezetére való hanyagságnak.

2013. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Az én tapasztalatom az, hogy a külsőre jó csajok általában adnak a személyes higiéniájukra is (akár jobb családból származó egyetemista v. diplomás, akár rosszabb családból származó bolti eladó), inkább viselkedésben engednek meg maguknak sokkal többet, én pl. már a rendszeres hisztit a jó nő alapkellékének tekintem.
2013. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!