Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, milyen érzés, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen érzés, amikor megtudjjátok, hogy egy pasi sirt utánatok?

Figyelt kérdés

Nők, milyen érzés, amikor megtudjátok, hogy egy pasi sirt utánatok?

Mert visszautasitottátok... vagy félt, hogy megbántott esetleg... vagy barátként sajnál... mindegy az indok


2014. máj. 20. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Baresz
2014. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jobb mint helyesen írni.
2014. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rossz érzés lenne, ha bárki bánkodna utánam.. még elküldeni is annyira finoman szoktam, senkit meg nem akarnék bántani.
2014. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
legjobb esetben is kedves, de nem fogom szeretni tőle.
2014. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én akkor szoktam sírni ha azt 'i'-vel írják
2014. máj. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem fáj.Láttam már hogy sírt a barátom,éreztem hogy szenved a lelke....ez nagyon rossz!Jobb elkerűlni az ilyet!😞
2014. máj. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
siralmas...
2014. máj. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha visszautasítottam nem szeretem nem kötődöm hozzá, ha fél, hogy megbántott(ha nem bántott alaptalanul aggódik, ha megbántott sírjon is) barátjaként sajnál (nem kérek senki sajnálatából). Szóval nem érdekelne túlzottan.
2014. máj. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálnám, de ettől még nem szeretnék bele. Semmiképp ne zsarold ezzel érzelmileg a lányt (nem gondolom, hogy megteszed, de inkább leírom)
2014. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!