Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, van konkrét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, van konkrét jelentése annak ha vki néz?

Figyelt kérdés

Ma egy üzletben találkoztam egy évfolyamtársammal, ő várta h elkészítsék a kajáját, én meg utána álltam, a soromra várva. Velem volt még anyukám is, vele beszélgettem, láttam h a srác néz, elbújtam, úgymond anya nagyjából takart, de akármennyiszer néztem a srác irányába, ő nézett. Egyébként kosztümben voltam.

Ezelőtt nem tetszett, de egész helyes.

Szerintetek miért nézett?



2014. máj. 20. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Tetszettél neki.
2014. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bukor Peti ***** válasza:
tuti azért nézett, mert tetszel neki és kedvel is :-)
2014. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg akar ismerni mélyebben
2014. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyukám megpuszilta a homlokom, szerintetek ezt minek tarthatja, gyerekesnek?
2014. máj. 20. 15:35
 5/7 anonim válasza:
Szerintem minden anyuka puszilgatja a gyerekét! (Valószínűleg az övé is) :) Mennyi idős vagy?
2014. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, a fiú pedig 19 éves
2014. máj. 20. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:

miért bújtál el ??? nyilván nem akart rosszat ha így nézet :) bár jobban belegondolva én is kerülöm az ilyen helyzeteket mert szinte mindig zavarba jövök és vörösödök

Amúgy tapasztalat ha kosztümbe mész gyors kajáldába 1000% hogy rajtad felejtik a szemüket 18/L

2014. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!