Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oké-oké, tudom hogy rengetegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké-oké, tudom hogy rengetegen feltették előttem ezt a kérdést, de mégis mi lehet a baj velem meg a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Mindketten normális vagyok, műveltek véleményem szerint a humorérzékünk sem rossz, mégsem kellünk senkinek... Ezt egyszerűen komolyan nem tudom megérteni. A körülöttünk lévő összes rusnya, hisztis p...ának van barátja, aki oda van értük mi meg csak ülünk és azon gondolkozunk hogy hol rontjuk el. Valakinek valami ötlet esetleg?
2014. máj. 20. 20:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#9

Ja igen, a fiú lehet ronda de a lánynak szépnek kell lennie. Értem. Nem a külsőségekben szeretnék megerősítést kérni, mert annyi önbecsülésem azért van. Hanem hogy másoknak mégis hogy jön össze.

2014. máj. 20. 20:48
 12/16 anonim ***** válasza:

Tudod a mai világban ahol swagyolopáwameleg "férfiak" kellenek a nőknek, a normális pasikat meg elkülditek a halál fszára, ezért kevés az önbizalmunk.

Szóval ha a kicsit átlagosabb pasikat észrevennétek már találtatok volna valakit.

Én ki vagyok gyúrva rendesen, meg jóképű is vagyok, de elhajtom a plázapitsákat.

Am meg nagyon zavaró a folyamatos vihorászás is.

2014. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ilyen stílussal és ilyen megnyilvánulással még pár évig fogtok várakozni.
2014. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

*Csendes, visszahúzódó férfi? Jó, azért annyi elvárásunk van, hogy ne egy szerencsétlen legyen az illető


Nah majd ha benő a fejed lágya, némi intelligenciát magadra szedsz, pl: hogy általad nem ismert emberekre sosem fogod ezt mondani, és sosem külső alapján fogsz itélni. Hanem veszed a fáradságot és megismered az embereket. Utána majd lesz olyan férfi, aki egyáltalán szóba fog veletek állni.

2014. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján ti is olyan visszahúzódó, nem kezdeményező lányok vagytok, akkor hogy várhatod el, hogy a nyílt, magabiztos férfiak próbálkozzanak nálad?

Ha pedig tényleg csak kizárólag ez a típus jöhet szóba, akkor nyíltnak kell lenni, bárkivel elbeszélgetni, és nem csak akkor ha más kezdi.

Ha csak vársz, de semmit nem teszel, akkor nem sok jóra számíthatsz az életben.

Egyébként pedig ne gondold, hogy egy csendesebb srác bármivel is rosszabb választás lenne kapcsolat szempontjából..sőt... ha érettnek és intelligensnek tartjátok magatokat, akkor talán ezt tudhatnád. És magadhoz hasonló srácot érdemes keresni.

Ha nem vagy az a nagydumás, felszínes lány, akkor ne akarj magadnak ilyen pasit. Ha magadról a legfontosabbnak azt tartottad elmondani, hogy művelt vagy, akkor a pasiban is érdemes ezt a tulajdonságot keresni.

Nem attól leszel boldog valakivel, hogy mennyi önbizalma van.

Nekem az első barátom nagyon visszahúzódó és csendes srác volt, de segítettem neki megnyílni. És nagyon jó volt. :)

2014. máj. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igazából rájöttem, hogy abszolút felesleges volt feltennem ezt a kérdést mert nyilván ti nem tudhatjátok hogy milyen fiúkkal volt már dolgunk és hogy valójában milyen emberek vagyunk. Szóval köszönöm a válaszokat, de nem váltak hasznunkra.
2014. máj. 21. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!