Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kitörölt az életéből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kitörölt az életéből, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ő életem szerelme és nagyon nehezen bírom nélküle.

1 hónapja szakítottunk de azóta is minden nap csak sírok,folyamatosan a facebook-ját nézem.Minden nap egy szenvedés, mintha kitéptek volna belőlem egy darabot. Fekszek abban az ágyban ahol nem olyan rég még mellettem feküdt,éjjel nem tudok aludni,a munkámban nem tudok teljesíteni, éjjel nappal ő jár a fejemben. Képtelen vagyok más férfire nézni.

Nagyot hibáztam (teljesen lényegtelen de nem megcsalás vagy hazudozás) és nem hajlandó velem szóbaállni. 2 hete hívtam nem vette fel nekem elsőre, másodjára kitiltotta a számom. 1 hete írtam neki ,azóta sem bontja meg. Borzasztóan fáj hogy ennyire semmibe vesz,hogy ennyit jelentettem neki. Nem tudom mit csinálhatnék és mivel bizonyíthatnám be hogy én valóban szeretem Tudom hogy borzasztóan haragszik rám de eddig soha nem vett semmibe. És nem kérek olyan tanácsokat hogy hagyjam a fenébe, a szerelemért megéri legalább egyszer harcolni. Mindent meg akarok próbálni és csak a végsőkben feladni bármilyen szánalmasnak is tűnök mert el sem tudom képzelni mással az életem .


2014. máj. 20. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
A lehető legjobb megoldás az, ha egyáltalán nem keresed a srácot. Hidd el, hogy ha fontos voltál neki, ő fog felkeresni előbb-utóbb. Ne zaklasd, éld az életedet.
2014. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ajj itt nincs más megoldás mint a borotvapenge
2014. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Legalább elolvasná amiben szerelmet vallottam neki...... Megirtam neki az érzelmeim,teljesen kitárulkoztam amit eddig soha. De semmi még arra sem méltat arra sem kiváncsi mit írtam.
2014. máj. 20. 20:46
 4/10 A kérdező kommentje:
ő volt nekem az első mindenben és nem bírom elengedni.. az első szerelem elvesztése a legrosszabb :'( :'(
2014. máj. 20. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, de idővel elmúlik. Mivel tudnád lefoglalni magad most?
2014. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bármit csinálok is rá gondolok közben. Borzasztó!
2014. máj. 20. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Fogadd el, törődj bele. Hagyd békén. Plusz, ne alázd már meg magad hogy így futsz, kuncsorogsz utána. Szánalmas. A szakítás fájdalmas dolog. De még senki nem halt bele. Te sem fogsz. Túllépsz rajta.


Adj magadnak 1 hetet. Sírj amennyit csak bírsz, egyél csokit, fagyit. Gyászold meg. Párszor idd le magad.


Ha letelt az 1 hét, menj el a barátaiddal, bulizz, ismerkedj, pasizz. Ez a legjobb!!!

2014. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom. Az ilyesmi is fel kell dolgozni, mint a gyász. Ez biztos nagyon távolinak tűnik -mindenki átesik ezen-, de idővel sokkal jobb lesz. Egy hónap után még ne várj csodát.
2014. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a #7-es kommentelőnek igaza van, de előtte muszáj találkoznod és beszélned vele, hogy tisztázzatok mindent! Mindenkinek jár egy 2. esély!!!!!!!!!
2014. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok vele mint te, csak mi már több hónapja nem vagyunk együtt :S és nem tudom elfelejteni közbe ő éli a kis életét randizgat stb.. mit csináljunk? semmit.. várjuk a csodát :)
2014. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!