Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Van olyan, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Van olyan, hogy az utcán sétálva egyszerűen (vagy akár nagyon. ) tetszik egy lány? Gondolom igen. Mit csináltok?

Figyelt kérdés
Ilyenkor bámuljátok, amíg el nem sétál veletek szemben? :D Vagy ránéztek és el is fordultok mert nem meritek tovább nézni...?
2009. dec. 29. 16:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
utolsónak fantasztikus taktikája van... x) am. köszi az érdekes válaszokat de tulajdonképpen arra lette volna kívűncsi, hogy csak rápillantotok vagy bámuljátok, mint aki még nem látott fehér ember :D
2009. dec. 31. 16:32
 12/14 anonim ***** válasza:
hát a legtöbb amit tenni tudok hogy a szemébenézek. ha utcán elsétálunk egymás mellett akkor többre nem is nagyon van esély, ha egyszer a szemembe néz még azt se tudom levonni hogy mi volt az első véleménye rólam. minimum egy villamosmegálló kell hogy ha egyszer összenézünk, utána legyen alkalom hogy mégegyszer megtörténjen, és ha látom hogy ő is keresi a tekintetem akkor már volna értelme leszólitani, na csak ekkor meg eddig mindig gyáva voltam és nem mertem :(
2009. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ugyan ez a bajom :S még ha lenne esélyem a csajnál sem merek vele beszélni
2010. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Értem... :S Hát bevallom én is furcsán venném, ha valaki csak leszólítana. Nem mert biztos, hogy nem tetszik, lehet, hogy igen, de furcsán jönne le.

Amúgy a kérdés azért volt, mert veszek észre olyankoat, hogy valaki rámpillant (buszont vagy utcán) és mikor észreveszi, hogy oda nézek, egyből el is fordítja a fejét (buszon volt olyan, hogy úgy maradt állva míg le ne szállt...mintha zavarba jött volna, vagy pont én voltam ronda?:D)

2010. jan. 1. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!