Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok szép, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szép, vagy legalább átlagos?

Figyelt kérdés
Nemrégiben véleményt kértem az itteni emberektől a kinézetemet illetően. g küzdöttem azzal, hogy nézzek ki valahogy, ápolom magam amennyire csak lehet, és ezzel az önbizalmamat is növeltem. Mára már azt hittem vagyok annyira magabiztos, hogy ez a képekről is lássák az emberek, és főként azt reméltem, hogy most nem fogják, vagy legalábbis nem mindenki fog csúnyának tartani, ha látják rajtam, hogy figyelek az alakomra, a megjelenésemre és az ápoltságomra. Ezért ismét kikértem a véleményeket, de akinek elküldtem a képet, mindenki azt mondta, hogy "csúnya vagy, bocsi", ezzel az évekig épített önbizalmam is lerombolódott. Valakinek mindegy, hogy mit csinál magával, mennyire figyel oda magára, nem lehet javítani rajta?

2014. máj. 22. 19:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

Akkor önbizalmad volt, hogy itt kellett belőle még kérned.

Jah, meg akkora, hogy pár üzenettel lerombolhatták az egészet. Az igen...jó kis önbizalom volt.

2014. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne az a kép.
2014. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nincs gond vele, egy átlagos nem pláza cicás Budapesti csaj.

Maximum az önbizalom amiből szerénykedik, és lehetne több is.

Lehet a társaság amiben van, értékeli ennyire alul.

2014. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem csak ronda vagy, hanem még válaszolni is baszol!
2014. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
küldj nekem is képet kérlek :)
2014. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A szépség relatív:) ha meg normális vagy ezerszer többet érsz, mint egy üres plázacica hidd el. Én nem láttalak, de úgy gondolom ha valaki nem ápolatlan és törekszik arra, hogy a számára előnyös ruhákat viseljen akkor nem lehet olyan nagy a baj.
2014. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16: Én láttam, és pontosan!

Egy normális, átlagos lány, kevés önbizalommal. :-)

2014. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

nem ronda vagy hanem hülye.

ne másokat kérdezz hogy szép vagy e

ezzel kiszolgáltatod magad nekik

és kulonben is a szepseg relativ

aki meg gonosz az hiaba szep vmi nem stimmel

erdemes ezen gondolkodni

nem csak a kulsonk vagyunk

az nem fog megmaradni halalunk utan

de a lelek igen

2017. febr. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!