Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert? Mar semmit sem értek!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert? Mar semmit sem értek!?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki regen bejott,de lemondtam rola mert mas tetszik neki es velem nem jart volna amiatt. De mostanaban egyre többet gondolok rá hogy vajon mit gondolna errol,mit csinalhat most.... stb es nemtudom miert!! Mert nem érzek ugy mint amikor bejott hanem.mashogy de ezt nem tudom leirni... latom hogy a masik csajjal.jol el van,de valahogy nem zavar mint elobb. De ha beszelgetunk akkor meg utana ugy erzem.mintha nyertem.volna a lotton!!!

Mi van velem?segitenetek?



2014. máj. 22. 21:38
 1/1 anonim válasza:
lehet, hogy tetszik is meg nem is van ilyen teljesen normális ilyen már volt velem is szóval a lényeg, hogy nem vagy belé szerelmes de szereted mint embert
2014. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!