Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy helyes roma fiuval?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 00:49
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Hagyjátok már ezt a "dik há" meg ilyesmi szövegeket!

Ezeket az alpári romák használják.


De mondhatok ėn barmit , akkor is utáltok/ undorodtok tölem.


Inkább hagyjuk abba!


Köszönöm a válaszokat.

2014. máj. 23. 02:44
 22/38 anonim ***** válasza:
35%
ugyanaz az undorító fekete vér folyik bennetek lakjatok bármilyen palotában
2014. máj. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Nem, soha! És egy véleményen vagyok Agnessel.

24/L

2014. máj. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

nem járnék.


és nem láttam még olyan kivételt a sablonok alól, aki elgondolkoztatott volna.

2014. máj. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
76%
Mindegy milyen házban laksz,a cigányvér előbb-utóbb kiütközik.Kösz,de nem!
2014. máj. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha.

20L

2014. máj. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Nekem lenne egy kérdésem és tényleg csak kíváncsiságból és nem rosszindulatból, mert értelmesen írtál.


Szóval hogy lettetek ti romák? Mert magyarul cigányok vagytok. Persze az elmúlt időben már pejoratív felhangja van, de akkor is ez a népcsoportotok megnevezése. A roma -tudtommal - az embert jelenti valamilyen cigány dialektusban. És már a hivatalos cigány szervezetek nagy részében is romaként szerepel. Egyszerűen nem értem.

2014. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

romák/cigók maguknak köszönhetik hogy utálják őket.Senki nem divatból ultálja. Én még alap iskolába másodikos voltam amikor előszőr 3 ismeretlen c-nevezetu ember elvert.Amikor hazamentem véresen még othon is kaptam hogy verekedek :D pedig csak kikapás volt :P itt már ki is alakuld egy szubjektív vélemény...

6ikbe megvédtem az egyik haveromat mert elopták az ebéd jegyét és még a cig...izé....romáknak ált fejjebb.8adikba a folyosón szándékosan nekemjott egy a-roma mentem tovább a lépcsóhoz hátbarugot leestem a lépcson,de szerencsére nemvolt semmi bajom, feláltam elvertem kis "gacit" igazgatói megrovást mert rasszista vagyok. Mind 1 mit mondtam nemhittek nekem + cigó a barátjaival még 2 hétig minden nap a suli előt vártak.9ikben suli előtt nadzolni akart csajok előtt a cigány és beszólogatott visza szoltam, jőttek is rám.. én voltam 15 azok meg 19,20,21 muszály voltam apámat hívni :( persze mindent tagadtak.Kőzép suliba 2ikos voltam este kisértem haza bnőmet és 4 részeg vagy drogos cigány elkeztek pattogni dobáloztak meg minden én meg nemcsináltam semmit :( nagyon szégyeltem magam. Ez már mindég bennem lesz...

2014. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Mert (ök) ezt tettėk veled, ezėrt engem utálsz?


Nėzz magadba!


Engem betámadtak a rasszisták ok nėlkül a diszkoban, szerencse hogy a bátyám volt a kidobo... na, akkor ėn is utáljalak titeket???


Nem,nem veszek egy kalap alá mindenkit ės ez igy van rendjėn!

2014. máj. 23. 14:52
 30/38 anonim ***** válasza:

"Engem betámadtak a rasszisták ok nėlkül a diszkoban"


Nem hinném hogy egy cigányt akinek ott vannak a tesói is, "be mernének támadni" de tételezzük fel...khm.. de az milyen vicces már hogy ugyanazt mondod mint a társaid és a politikusok: ha pár fehér beszól egy cigánynak akkor ők rasszisták. De mikor a "tesóid" szúrd a parasztot/magyart felkiáltással rárontanak a tisztes emberekre, azt minek nevezed? Mert az is rasszizmus, megsúgom neked.

2014. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!