Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy helyes roma fiuval?

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 00:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

#30


Ha részegek voltak (diszkóban ne lennének azok?) betámadhatták, olyankor nem feltétlen jut eszébe gondolkodni az embernek.

2014. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Azok ök!!!Egy normális ember nem vesz egy kalap alá mindenkit!


Figyu, ėn nem kamuzok... betámadtak hármán... nem tudták, hogy a bátyám a kidobo ės azt sem,hogy kikkel vagyok...


Csak,mert egy szėp csajjal voltam ott... gondolom ėn!

2014. máj. 23. 15:18
 33/38 anonim válasza:
Elkell fogadni a lányok döntèsèt.
2014. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Persze. de csak ha sok segílyt kap
2014. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
Nem mondjátok, hogy nincsenek rendes romák mert vannak. Én ismerek olyanokat. És nem vagyok cigány, ne értsétek félre. Mondjuk nem tetszenek annyira nem ismerek helyes cigány fiukat.
2014. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Én csak tisztességes romákat ismerek.
2014. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
undorítóak vagytok! Hagyátok már a srácot! Mért kell az embereket azért bántan mert másmilyenek?úgyhiszem normálisan kérdezte meg és csak egy igent meg vagy egy nemet várt volna erre ti oltogatni kezditek! Hát mondok én nektek valamit egy magyar attól h magyar még lehet egy szánalmas féreg és attól h valaki cigány még lehet jómódú okos is! Szoval a válasz a kérdésre én járnák egy ilyen sráccal
2014. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Legyetek boldogok:)
2014. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!