Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogyha bele szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogyha bele szerettem egy családos férfiba?

Figyelt kérdés

Bele szerettem egy férfiba akaratom ellenére.

Nem akarom elvenni sem a feleségétől sem a gyermekétől, nem akarok házasságot és családot rombolni, és ezzel együtt nagyon rossz!

Nem tudok a házasságáról semmit, csak azt érzem hogy valami nagyon nincs rendben, ahogy viselkedik velem, az ahogy szinte rám néz.(ahogyan beszél a feleségéről mondjuk ez enyhe túlzás de legtöbbször azt hangsúlyozza hogy siet a kislányához, mit szólna a kislánya, nagyon várja már a kislánya stb csak erről.

Egy okból kifolyólag kezdtem el vele beszélgetni, bár előtte is éreztem hogy nem vagyok számára sem közömbös, 1-2 bókot elejtett, kedves volt nagyon, utána arról a dologról kezdtünk el beszélni ami nekem nagyon fontos, ő neki pedig ez a munkája, egyeztettünk stb.

Akkor is történtek már fura dolgok, sokszor megérintett, meg puszilta a karom valahogyan.

Utána megint egyeztettünk az ügyből kifolyólag, itt már valahogyan ültem ő lehajolt és megpuszilta a térdem környékén a combomat. Simogatta a lábam. Nem szóltam igazából semmit, mert meg tette ő! Még hozzá hogy ne hozzam őt kellemetlen helyzetben, mondtam neki hogy ő hozz engem kellemetlenségbe.

Úgy érzem immáron hogy beleszerettem, viszont többre tartom annál magam hogy legyen közöttünk szex, legrosszabb esetben legyek a szeretője.

Nekem komoly kapcsolatra van szükségem és ezen a véleményemen még ő sem tud változtatni.

Ma is láttuk egymást egy pillanatra, de az a pillanat szinte megfagyott közöttünk a levegő.

Jövő héten pénteken találkozunk nem tudom hogyan fog alakulni.

Milyen tanácsot adnátok ebben?


2014. máj. 23. 07:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Mi az,hogy találkoztok?

Felejtsd el.

2014. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Felejtsd el! Én kikaparnám az ilyen nőnek a szemét, ha az én páromra nyomulna, 2. babánkat várjuk, így meg főleg :) Szóval keress nőtlen férfit magadnak! :)
2014. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem nyomulok egyáltalán!

A találkozás az pedig munka miatt volt.

2014. máj. 23. 08:08
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Atkot viszel magadra es haragot ha foglalt pasinak engedsz.

Megtortent nem letezik ott voltal van sajat akaratod felnott vagy van eszed.

Csak az allatoknal szokas sodrodni az arral es ,,nem tehetek rola megtortent ,, hangoztatni

Ssedd ossze magad es keruld a pasit mert egy szemet diszno.

2014. máj. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
te nagyon jól tudod,hogy mi lesz ebből,de hagyod. Úgyhogy ne akard itt adni az ártatlant. Ha valaki csak úgy odahajolna a lábamhoz vagy egyáltalán hozzámérne úgy,hogy nem akarom a minimum,hogy arrébb húzódom és tisztázom vele,hogy most hagyja abba vagy bajok lesznek
2014. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Te ezt nagyon ÉLVEZED. Szégyeld magad!
2014. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen merész, nem először csinálja, te egy újabb trófeának kellesz. Nem hülye, hogy csak a gyerekről beszéljen, érzékeltetve, hogy az asszonnyal nincs jóban, így empátiát tud kelteni. Egyelőre még csak a kémia működik, lehet régen is szexeltél, ez még nem igazi szerelem. Most még ki tudsz szállni belőle, utána nehezebb lesz.

Próbáld leépíteni a kapcsolatot, keress mást, aki tud segíteni.

2014. máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeress ki.


Itt sok verziót nem látok. Vagy szerető leszel vagy nem. Egyébként felnőtt nőként már ismerned kéne a fellángolást. És egy újonnan megismert férfi iránt nyilván csak azt érzed. Nem pedig szerelmet.

2014. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább a férj helyében szégyellném magam. Nő vagyok én is és ha párom megcsalna kicsit se arra a nőre haragudnék akivel megcsalt hanem a férjemre. Nem a kérdezőnek kell itt észnél lennie, hanem a férjnek nem kellene idegen nő térdeit csókolgatnia. AMúg kérdező ha nálam egy férfi így nyomulna, hogy munka ügyben találkozunk ő meg mindenféle előzmény nélkül elkezdene puszilgatni hát lehet mikor a térdemnél matat rúgok bele egy nagyot. :D amúgy ha kellesz is neki csak dugni akar véleményem szerint. Ha ebbe belemártod magad nehezen tudsz majd kilábalni belőle és gyanítom a családját nem fogja ott hagyni. Ne más miatt, magad miatt ne menj bele ilyen kapcsolatba.
2014. máj. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el. Saját magadat is nagyon sok fájdalomtól és szenvedéstől fogod így megkímélni.

Egyébként úgy vettem ki a szavaidból, hogy annyira azért nem is ismered, inkább egy felületes ismeretség és vonzalom, tehát szerelemnek én nem nevezném.

Valószínűleg hiányzik a szeretet az életedből, ezért van rád ilyen hatással valaki, akinek nem is kéne hatással lennie.

És mit tegyél? Ne hagyd, hogy puszilgasson, utasítsd vissza a közeledését.

2014. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!