Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogyha bele szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogyha bele szerettem egy családos férfiba?

Figyelt kérdés

Bele szerettem egy férfiba akaratom ellenére.

Nem akarom elvenni sem a feleségétől sem a gyermekétől, nem akarok házasságot és családot rombolni, és ezzel együtt nagyon rossz!

Nem tudok a házasságáról semmit, csak azt érzem hogy valami nagyon nincs rendben, ahogy viselkedik velem, az ahogy szinte rám néz.(ahogyan beszél a feleségéről mondjuk ez enyhe túlzás de legtöbbször azt hangsúlyozza hogy siet a kislányához, mit szólna a kislánya, nagyon várja már a kislánya stb csak erről.

Egy okból kifolyólag kezdtem el vele beszélgetni, bár előtte is éreztem hogy nem vagyok számára sem közömbös, 1-2 bókot elejtett, kedves volt nagyon, utána arról a dologról kezdtünk el beszélni ami nekem nagyon fontos, ő neki pedig ez a munkája, egyeztettünk stb.

Akkor is történtek már fura dolgok, sokszor megérintett, meg puszilta a karom valahogyan.

Utána megint egyeztettünk az ügyből kifolyólag, itt már valahogyan ültem ő lehajolt és megpuszilta a térdem környékén a combomat. Simogatta a lábam. Nem szóltam igazából semmit, mert meg tette ő! Még hozzá hogy ne hozzam őt kellemetlen helyzetben, mondtam neki hogy ő hozz engem kellemetlenségbe.

Úgy érzem immáron hogy beleszerettem, viszont többre tartom annál magam hogy legyen közöttünk szex, legrosszabb esetben legyek a szeretője.

Nekem komoly kapcsolatra van szükségem és ezen a véleményemen még ő sem tud változtatni.

Ma is láttuk egymást egy pillanatra, de az a pillanat szinte megfagyott közöttünk a levegő.

Jövő héten pénteken találkozunk nem tudom hogyan fog alakulni.

Milyen tanácsot adnátok ebben?


2014. máj. 23. 07:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
Egy vagy neki a tobb kozul.
2014. máj. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

1. tanács :- Mondd le a jövő pénteki találkát !

2.: Ne hívd ,ne keresd ,szállj ki az életéből !

3.: Ne fogadd a hívásait .Legfeljebb annyit írhatsz ,hogy nem szeretnéd ha a te lelkeden száradna a házassága felbomlása..

2014. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell erősnek lenned, nincs más út, mint hogy ne engedj neki testi közeledést. Amíg találkozni fogsz vele, sajnos szenvedni fogsz, nem könnyű egyáltalán. Voltam hasonló helyzetben és csak a megoldás, hogy nagy ívben elkerültem a pasit. Remegett a lábam, amikor megláttam, mert beleestem, de nem akartam én sem rosszat a családjának. Ezért egyszerűen ha megláttam az utcán, sem néztem rá, elmentem onnan. Egy idő után könnyebb lett, mert amikor már nem voltam szerelmes felismertem a tényt, hogy mekkora egy disznó volt az a pasi, aki a szép felesége és szép gyermeke mellett mást is akart. És azóta is boldog házasságban élnek, azóta eltelt 8 év.
2014. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

13-aas,

Nem hisszem, hogy boldog hazassagban elnek, talan latszatra.

Te nem adtad be a derekadat, de tuti, hogy probalkozott masnal, egy-kettot meg is kapott.

2014. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"valahogyan ültem ő lehajolt és megpuszilta a térdem környékén a combomat. Simogatta a lábam." Ez micsoda? Úristen, ez de undorító. Pedig én nem vagyok egy prűd, de ez a pasi alig ismer téged, te meg...ennél már jobb lett volna, ha azonnal lefekszel vele. De undorító ez, mintha megjelölt volna. Nem akart lepisilni is?:D


"Atkot viszel magadra es haragot ha foglalt pasinak engedsz. " Ez ennyire azért nem durva, de mindenkinek van karmája: azt kapod, amit adsz. A következő kapcsolatodban te leszel a feleség, és más a r....banc. Sajnos tapasztalat, még akkor is így lesz, ha te nem is tudnál a barátnőről/feleségről:/

2014. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
Még azon a ponton belül vagy amikor nem szabadulnak el az indulatok és érzések, most még mondhatsz nemet, persze ha akarsz. Csak nagyon úgy tűnik nem akarsz. Élvezed a helyzetet. Most még izgalmas, ez biztos, de később már kegyetlenül fog fájni. Ha csak kihasznál akkor azért, ha szerető leszel évekig akkor meg azért. Mondd le a találkozót, nem lehet életbevágó, keress más szakembert a problémádra. Ne hívd, ne vedd fel a telefont, idővel elmúlik az érzés. Ha belemégy kutyául fogsz szenvedni, és igaza van az utolsónak, rossz karmát szerzel, kamatostul megfizeted az izgalmas pillanatok árát. Én is átéltem ilyet, ezért tudom. Akkor nem voltam túl tudatos, és átléptem azt a határt ami után nem tudtam visszafordulni. Már sajnálom, hogy nem voltam okosabb és erősebb.
2014. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi sem egyszerűbb:

fagyaszt meg kettőtök között a levegőt. De ténylegesen. Ha közeledik, meg akar érinteni viselkedj úgy mintha leprás lenne. Egy cseppetse aggódj azért, hogy ő mit gondol, ha eltávolodik tőled az neked csak jó.


És gondolj róla rosszakat. Képzeld mondjuk ahogy más lányoknál is bepróbálkozik. Csúnyán beszél másokkal. Undorító dolgokat művel. Szóval gőzerővel szuggeráld magad arra, hogy ő nem jó ember.


Az a baj az ilyen szerelmekkel, hogy alaptalanok, sokszor nem is a férfi szeretsz bele, hanem abba rózsaszín tejszínhabos álomképbe ami kialakítottál róla. Néha kedves és figyelmes? De otthon úgy beszél mint egy kocsis és sokszor fürdés nélkül büdösen bújik ágyba.


Csipkerózsika, ha már ennyire beleszerettél egy álompasiba, akkor legalább rajzol neki egy kis bajuszt, szemüveget, májfoltot a gatyájára, mert ez közelebb van a valósághoz.

2014. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szépen előadtad itt a szende szüzet, de onnantól kezdve, hogy hagyod, hogy a karodat, combodat!!??!! puszilgassa, az igenis nyomulásnak számít. Szabad kezet adtál neki, úgyhogy ne gyere itt a nem akarom elvenni a feleségétől szöveggel, mert de igen. És nagyon meg fogod érdemelni ha az a feleség úgy megráz, hogy a fal adja a másikat.
2014. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de voltam már ebben a szituban, mint a pasi. Én lefeküdtem a lánnyal, persze ki is derült. A következményeket inkább hagyjuk...


Én is azt tanácsolom, hogy kerüld el. Vadász, ahogy én is az voltam akkor. Semmi más nem vagy, csak elejtendő vad. "Menekülj, amíg nem késő."

2014. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!