Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy amikor szingli vagyok, egyszerűen muszáj mindig rajonganom valakiért?

Figyelt kérdés
Amikor szingli vagyok, mindig van valaki, akiért rajongok, egy srác az egyetemről, egy régebbi ismerősöm, esetleg egy tanár. Egyáltalán nem szerelem vagy ilyesmi, csak jól esik sokat gondolni rá, kicsit álmodozni róla, örülni ha a közelemben van stb., egy ilyen rajongás érzés leginkább. Van, hogy csak pár hétig tart és aztán már valaki mással van ugyanez, általában nem is lesz belőlük semmi. Miért van ez? Nálatok is szokott így lenni?
2014. máj. 23. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van.

Kell valaki, akihez ha hozzá se szólok, de ideálisnak tűnik, akivel álmodozhatok, és elszakadhatok a valóságtól.

Ha úgy adódik, és nem találok ilyen személyt, akkor letargiába esek, semmihez sincs kedvem. Nem a személye a mozgatórugó, de megadja azt az illúziót, hogy van valaki, aki "fontos" számomra, még ha nem is tud rólam.


Szeretethiánnyal lehet ezt magyarázni. Te se kapod meg, vagy pont nem attól és úgy, ahogy te szeretnéd.


Majd ha jön valaki, értelemszerűen elmúlik :)

2014. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretethiányos vagy, azért fordul ilyen elő. Igen, velem is így van.
2014. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy szeretethiány, vagy a szerelembe vagy szerelmes rendszeresen. Ezért lehet, hogy újra, és újra szingli vagy
2014. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jaja, nekem is van mindig valaki, akire este kiverem :)

aztán megunom, és akkor valaki másról fantáziálok pár hétig...

2014. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem a szakítás után volt ez. nem akartam miatta szomorkodni, ezért kerestem egy másik "csalódást". örültem, ha egy másik srác megtetszett és ő lekoptatott, mert jobb "fájdalom" volt, mint az, amit az exem csinált. most már túl vagyok az exemen, szóval már nekem nem muszáj a rajongás :)

19/L

2014. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!