Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit kerestek itt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit kerestek itt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvasom azt,ahogy a helyi lányok oltják a GYIK férfi felhasználó közösséget,hogy szűz huszonéves nyomi magányos srácok gyülekezete.

Ha így gondoljátok,akkor miért maradtok itt?

Férfi logika szerint ha olyan helyen vagyok,amit nem szeretek egyszerűen lelépek onnan.



2014. máj. 23. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátokat vagy szerelmet.
2014. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
itt bárkinek nagy lehet az arca és sértegetheti a másikat következmények nélkül
2014. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A férfi logikád ott bukott meg, hogy az oldal tele van gendernáci kérdésekkel, amiket "férfiak" tesznek fel. A saját logikám szerint, ha valamit utálok, nem foglalkozom vele.
2014. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam őket oltogatni, csak úgy elvagyok itt. Sok a hülye itt is, de mindenhol vannak, ha le akarnék lépni előlük, egy barlang mélyére kéne elbújnom és ott kéne élnem, valami jó nagy erdőben ahova a kutya sem jár, internet meg minden nélkül.
2014. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy kiskutyát szeretnék. Bár nem vagyok lány.
2014. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Agnes Crumplebottom, tudok ilyen helyet. :-D

Se térerő, se út, semmi nincs ott, csak egy barlang a Bükk -ben.

2014. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd felkeresem, ha végleg elegem lesz egy nap.
2014. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
konkrétan szerintem senkinek semmi köze ahhoz hogy ki mit keres ezen az oldalon, maradjunk ennyiben ;)
2014. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak ritkàn oltok, de akkor nagyon. Egyébként nem lehet következmények nélkül, benne van a szabàlyzatban:))

én függö lettem:D Amikor épp nem raknak ki akkor probàlok segiteni:)

2014. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!