Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus/biszex lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok, miért kerestek olyan kevesen nőies lányokat?

Figyelt kérdés
Nem akarok megsérteni senkit, de a társkeresőkön mindig azt látom, hogy a vagány, piercinges, tetovált lányokért vannak oda a lányok és aki nőies, meg ad magára (és csak bi), arra azt mondják, hogy biztos hűtlen, nem megbízható. Nem a plázacicákról beszélek, hanem azokról, akik tényleg nőiesek. Ezért sincs bátorságom elmenni ilyen közösségbe, pl. buliba, mert mi van, ha kinéznek. Az ismerőseim is inkább hozzájuk hasonló fiúsabb lányokat kedvelnek.
2013. ápr. 4. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nekem mindkét típus bejön,de a stílusom miatt én is inkább a fiúsabb csajokat pártolom,de már volt olyan igazi csajos barátnőm is

(van párom=nem kérek privátot)

2013. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem tudom.. nekem lányos lányok tetszenek...
2013. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én meg pont csak olyanokat ismerek, akik maguk is nőiesek és nőies lányt keresnek (vagy már kapcsolatban vannak vele) :)


Én is ilyen vagyok, a pasi imitátorok nem jönnek be egyáltalán. Nem tudom mi tetszik egyeseknek abban, ha egy lány lenyírt hajjal, kukásnadrágban feszít :o


Egyébként szerintem emiatt elmehetsz nyugodtan buliba, szerintem több lesz a hozzád hasonló ott, mint fiús lány.

2013. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Pretty_Fighter ***** válasza:
Nekem egyátalán nem tetszenek a fiús lányok,hanem csak a nőiesek:)
2013. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
en a lanyos lanyokat keresem... :)
2013. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem is a lányos lányok jönnek be :)
2013. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én is a női lányokat részesítem előnyben.

Nehéz találni normális kapcsolatot, de előbb utóbb belebotlasz valakibe úgyis. :)

2013. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

nőies*


bocs.

2013. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nekem a nem nagyon nőies, de nem is fiús lányok jönnek be, akik egyszerűek, lazák, csak nehéz ilyen lányt találni, inkább baráti társaságban akad a hetero lányok között, meg a korosztályomban nem is nagyon találok olyat, aki tetszene, meg értelmes is..köszi a válaszokat.
2013. ápr. 4. 23:55
 10/20 anonim ***** válasza:

Tudom mire gondolsz, nekem is ez a "laza" stílus jön be. Nem az a magassarkús rózsaszín körmös, de mégis nőies és laza egyben :)


Én magam is ilyen vagyok, illetve a partnerem is ilyennek szeretném, ez tetszik nagyon.

2013. ápr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!