Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 18 évesen soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 18 évesen soha nem maszturbáltam még?

Figyelt kérdés
lány vagyok és soha nem masztiztam:S
2009. dec. 29. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz? :D csak mert mindenki (?) csinálja?
2009. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát pár dologból kimaradsz, de ez tőled függ ha szükséged van rá vagyis kívánod majd csinálod.
2009. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kicsit.
2009. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen mert nem ismered meg a tested és ha fiuval leszel nem fogod jól érezni magad.
2009. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

semmi sem gáz szerintem, csak így sokkal nehezebb lesz megismerni a tested. Nem fogod tudni mi a jó neked, és így nem is fogsz tudni segíteni a partnerednek. Teljesen természetes hogy fölfedezed a saját tested, és masztizol.

De mégegyszer szeretném kihangsúlyozni, hogy az hogy te nem csinálod, még nem jelenti azt hogy baj lenne veled!!!

2009. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ja kicsit.

am nyugodtan elkezdheted.:D

2009. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz, 18 éves koromban még én se csináltam, aztán mikor "oda" jutottunk a barátommal, de suli, egyebek miatt nem találkozhattunk olyan sokat, gondoltam kipróbálom. aztán vhogy rászoktam :)
2009. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hú köszönöm szépen:) én még szűz vagyok és barátom se volt lehet épp ezért:) de félek meg annyira nem is tudom h kell de köszi mindenkinek:)
2009. dec. 29. 22:23
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem volt egy ilyen barátnőm, és szörnyű volt vele lenni szexuális téren.. én voltam az első és sosem nyúlt magához.. én nemtudom mindent megpróbáltam de..
2009. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Éppen nem gáz, és a nem masztiztál - nincs párod között sincs feltétlenül egyértelmű összefüggés.


Annyi nehézséged/nehézségetek adódhat, hogy a leendő párodnak, amikor majd kényeztetitek egymást egy kicsit nehezebb dolga lesz veled, mert nem tudsz neki segíteni, hogy hol jó.


Nem gáz tehát. Fura, de nem gond. Azért ajánlom, hogy ha úgy érzed magad, akkor folyamatosan fedezd fel a tested, hogy mire hogyan reagál.

2009. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!