Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 18 évesen soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 18 évesen soha nem maszturbáltam még?

Figyelt kérdés
lány vagyok és soha nem masztiztam:S
2009. dec. 29. 22:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Abszúlt hülyeség aki azt írja hogy gáz mert nem ismered meg a tested meg ha pasival leszel akkor rosszul fogod magad érezni. Ne hidd el.

Én 20 éves lány vagyok sosem nyúltam magamhoz és nem is áll szándékomban nyúljon magához az akinek szüksége van rá hála nekem nincs de mivel te sem nyúltál magadhoz neked sincs rá szükséged . Örülj neki. Meghogy ha pasival leszel.... talán betudja rakni egyedül is én jól érzem magam sex közbe és nem volt még rám panasz sem.

Nem szabad ilyen amatőrökre hallgatnod. Jó ha kiváncsi vagy meg szükséged van rá nyugodtan nem elitélendő ma már természetes dolog de ne azért tedd mert más azt mondja

2010. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!