Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan jön az a felfogás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön az a felfogás. Hogy a lányoknak csak csettinteniük kell és máris van párjuk?

Figyelt kérdés
A "pár" nem egyenlő a "szexpartnerrel", mielőtt még bárki erre hivatkozna.
2014. máj. 24. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Onnan, hogy buták :D Én mindig is azt mondtam, hogy nektek könnyebb dugópartnert keresni :D És ezért irigyellek is titeket.
2014. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Azért, mert azt neked is be kell látnod kérdező, hogy a férfiak sokkal belátóbbak a lányok hibáit illetően, mint a lányok a fiúk hibáival kapcsolatban...
2014. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs, mert azért sokszor a férfiaknak is olyan elvárásaik vannak, aminek a kivitelezése egy családi ház árát túlszárnyalná...
2014. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert igaz!
2014. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokszor hajlamosak a pasik elfelejteni azt, hogy a nőknek nem csak dugótárs kell...
2014. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha alkalmi partnerre gondol akkor még megérteném -bár vannak fenntartásaim- de hogy párkapcsolat... Nem beszélve arról, hogy az emberek az esetek 3/4-ében csak a töredékét teljesítik a párkapcsolat feltételeinek, így nem is nevezhető kapcsolatnak. A buta libák számára mindenesetre helytálló következtetés.
2014. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

"Azért, mert azt neked is be kell látnod kérdező, hogy a férfiak sokkal belátóbbak a lányok hibáit illetően, mint a lányok a fiúk hibáival kapcsolatban..."


Ja, nyilván, ezért van itt annyi gendernáci nőgyűlölő.

2014. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem csettintésre még soha nem volt barátom. Lehet, hogy én vagyok túl válogatós?
2014. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert ha a nőnél a párkapcsolat nem jelent egyet a gyerekvállalással és ilyesmikkel, akkor egy férfit, akit egyszer megkapott szexre, hosszútávon is mellette marad. Már ha nem kell neki Duci Juciként a Ryan Gosling, mert az nyilván nem fog vele maradni vagy ha teherbe esik tőle sem lesz benne köszönet és folyamatosan csalni fogja.


De ha a párkapcsolattal szemben magas elvárásai vannak a nőnek, akkor is... Hasonlítsuk most össze, hogy egy hasonló kaliberű férfinek lennének ugyanilyen elvárásai. Na?


Az a baj, hogy az online társkeresőknek köszönhetően még a legcsúnyább lányokra is rengetegen írnak rá, emiatt az egekben van az egó és minden nő szebbnek és csinosabbnak gondolja magát, mint ami valójában. Kivételek a mentális betegek, de ők külsőtől függetlenül és 40 kilósan sem fogják fel, hogy nem dagadtak, hanem enniük kéne, mert súlyos testképzavaruk van. De ez mentális betegség.


A többi "egészséges" nőnek elszáll az egója.


Ezzel egyidőben pedig a férfiakból azt a minimális magabiztosságot is kiszívja az, hogy a nő több ezer férfi közül fogja őt kiválasztani és sosem érezheti magát biztonságban, mert bármikor amíg ő zuhanyzik is ráírhat egy random jó pasi vagy bejelölheti őt Facebookon.

2021. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!