Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1osztálytársam nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1osztálytársam nagyon belezúgtam, de ő azt mondja nem akkar megcsaja is van de az osztálytársaim szerint bejövök neki és össze is illünk. Megszeretném csókolni hogy bizonyítsam menyire szeretem. De hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Röviden arra vagyok kíváncsi hogy mi a lényege és a technikája.Kéne valami zöveg is hozzá.11L.Ne nézzetek kicsinek kérlek. Előre is köszi!Mindenki azt mondja hogy a kapcsolata nem tart sokáig.
2009. dec. 29. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várj amíg vége a kapcsolatának. Mert ha tényleg rövid időn belül vége, lehet hogy te viszed el a balhét.
2009. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. dec. 29. 22:56
 3/8 anonim válasza:
23%

a csaját lődd le vagy kötözd ki 1 fához és hagy h meghaljon...

a fiúnak meg mond meg hogy ha nem fog veled járni akkor elásod élve...

2009. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Idióta vagy 2..xd
2009. dec. 29. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Te ha van csaja minek mászol rá?

Én is így veszítettem el azt a lányt akit szerettem,hagyd addig ameddig van nője.

2009. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszike.
2009. dec. 29. 23:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Szemét dolog kapcsolatot felrúgni. Képzeld magad a csaj helyébe, neked sem esne jól, ha valami csaj a pasidra ácsingózna. A pasi megmondta, hogy nem szeretne veled lenni. Értem én, hogy nagyon tetszik, de ezt tiszteletben kéne tartanod.
2009. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Erre való a pillangókés. Mikor a "kisfiú" barátnôje mellett állsz egy ôvatlan pill. sziven szútod és már csak rá kell kényszeríteni a fiut....

...

2011. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!