Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen lány?

Figyelt kérdés
Aki huszonéves korában egy srácon nem az ilyen divatos, vagy elegáns cuccokat szereti, hanem a kicsit bővebb, sportosabb, "deszkás" jellegűeket? Most nem a combig letolt farmerra kell gondolni, lehet ezeket is emberien hordani szerintem. Pusztán érdekelne, hogy van-e még olyan, akinek ez jobban bejön? Mert úgy vettem észre nem nagyon, vagy nagyon kevésnek.
2014. máj. 24. 19:46
 1/9 anonim válasza:
Én ilyen vagyok;)
2014. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én mindig oda voltam a deszkás srácokért :-) ...szerintem nagyon jó a stílusuk :-)
2014. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is bejön a deszkás stílus, de az elegánsabb is
2014. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát elég felszínesek azok akiknek egy fiú ennyi alapján bejön már megbocsássanak az elöttem szólók :) de lehet beöltözök én is majd ilyennek hátha nagyobb sikerem lesz :D 21/f
2014. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A stílus volt a kérdés...

nekem jobban tetszik, ha egy srác a korának megfelelően öltözködik, amibe a sportos belefér, a deszkás nem tudom mit takar. Azért ne féljen egy ingtől.

2014. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, bár az a trollkodás nem tudom miért kellett bele 4-es...


#5: esetemben a deszkás azt takarja, hogy ugye a cipő az adott, típusra majdhogynem ugyanúgy néznek ki, nekem nagyon tetszenek. Aztán így nyáron mondjuk térdnadrág meg (általában valami emblémás) póló és/vagy kockás ing. De egyik sem az a szoros, testhezálló fajta, és nem is ilyen sátor-jellegű. Télen meg farmer (ebből is a kicsit bővebb, nem a tapadós), kapucnis pulcsi, ilyesmi.

Hogy érted, hogy kornak megfelelő öltözék? Ha nem lenne kornak megfelelő, nem is gyártanának ilyen méretekben, nem? Meg szerintem az embereknek úgy kéne öltözködniük, ahogy nekik tetszik, nem ahogy a társadalom elvárja.

2014. máj. 24. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
;) Nem ahogy a társadalom elvárja? Mégis azt kérdezed, hogy kinek jön be ez a stílus, amit képviselsz?
2014. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy egy 40-es srác, egy 16 éves és egy 24 éves is lehet egy méretű, szóval a ruhaméretek nem ettől függnek. A cipővel nincs baj, rövidgatya belefér, ing jó (számomra).
2014. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze, mert érdekel van-e olyan ebben a korosztályban, akinek bejön, vagy hátrányban vagyok emiatt. De akár van, akár nincs, a válaszok miatt nem fogok másképp öltözködni. Vagy nem értem ezt miért kanyarítottad vissza hozzám. Pont arról van szó, hogy nem másnak akarok megfelelni.


A méreteket illetően igazad van, de azért szerintem te is tudod, hogy ez nem csak tizenévesekre van kihegyezve.

2014. máj. 24. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!