Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi miért nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért nem hajlandó elismerni, hogy nekik is komoly elvárásaik vannak a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt hangoztatják, hogy a "szemét nőknek" mennyi van, arról már egy szót sem szólnak, hogy ő mit követelnek meg a lányoktól.
2014. máj. 25. 13:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8-as nem erről van szó, nekem az összes eddig barátom (nem volt sok, konkrátam 3) mind jó ember volt. Soha egyiket sem láttam részegnek, és bunkón sem viselkedtek velem emberileg mind rendben volt leszámítva az utolsót. Ő sajnos nagyon rossz családot fogott ki (rendezett körülmények voltak csak sajnos a szülők elfelejtették hogy egy gyereknek a fizikai szükségletein kívül vannak lelki szükségletei is). Értehető miért viselkedett így és láttam rajta pozitív változást mikor már 1 éve együtt voltunk nem akartam azonnal lelépni így adtam időt a kapcsolatunknak de sajnos nem volt elég ez ahhoz hogy élhető legyen a dolog ezért volt az elbeszélgetés aminek szakítás lett a vége. Egyébként valamennyi szintén egyetemista volt (mérnők hallgatók) kivéve az első, akkor még gimisek voltunk.
2014. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bunkó, részeges, unintellgens emberekkel nem kezdek. Viszont mivel az összes eddig barátom emberileg rendben volt és még az eszükkel sem volt gond feltételeztem, hogy nem gond nekik ha én is sikeres vagy céltudatos vagyok. okosnak nem mondanám magam inkább szorgalmas átlagos intelligenciával, de sajnos így is mindnek gond volt a doktorim (nem is igazi csak jogi, azt mindenkihez hozzávágják ha 5 évet elvégzett a jogi egyetemen) vagy ha kijavítottam valaimit amit rosszúl mondtak (nem notóriusan csak olyan ügyben ahol muszáj tisztán látni).
2014. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!