Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bombáztál már szét egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bombáztál már szét egy csajt és egy pasit úgy hogy szakítás lett belőle?

Figyelt kérdés
A volt pasimat még mindig nagyon szeretem ...De a jelenlegi barátnője megcsalja. Szeretném elérni hogy a csaj szakítson a pasival...Fontos lenne.
2009. dec. 30. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
inkább ne csináld. majd rájön magától az exed, különben is már nem jártok, semmi közöd hozzá.
2009. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettől te még nem fogod vissza kapni!Sőt....
2009. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit a tisztesség keretein belül megtehetsz, az annyi, hogy elmondod neki, hogy megcsalja. Már ha valóban megcsalja, és nem csak feltételezed róla.
2009. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Lopj, csalj, hazudj XD. Mellesleg az a véleményem, sikerül szétszedned őket, akkor azzal lehet, hogy hosszú(vagy akár rövid) távon jót teszel a pasinak, de ez konrántsem garancia arra, hogy újra összejöttök. A fő kérdésre válaszolva pedig csináltam már ilyet, csak nem ilyen indítékkal.
2009. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem másfelet sikerült eddig, de egyikben sem érzem úgy, hogy hibás lettem volna, hisz egyikben sem olyan szándékkal léptem fel, hogy szétszakítsam őket. Az egyiknél a srác és a lány már régóta együtt vannak, de a sráccal mi már a kapcsolatuk előtt is nagyon jó barátok voltunk. Most így a 2. évfordulójukra eljutottunk odáig, hogy több tucat lek*rvázós e-mail, telefon, sms után (nem csak nekem, a barátaimnak is), úgy döntöttem, hogy most amúgy is éppen eléggé magam alatt vagyok, nekem ez nem hiányzik, akkor legyen vele, engem pedig ne keressen. Sosem akartam közéjük állni, de a csaj az őrületbe kerget a hülyeségeivel!

A másik... egy szintén régi jó barátom 4 év után jutott oda, hogy a barátnőjével sok a vita, ő már nem szereti, tovább kéne lépni, de egyszerűen nem tud, mert fél az egyedülléttől. Én csak beszélgettem neki, elmondtam ennek az előnyeit, hátrányait, és egyszer csak azzal állított be hozzám, hogy most volt a barátnőjénél pakolni.

Szerintem mást ne tegyél, csak beszélgess vele sokat, és ha van alapja annak amit mondasz, akkor ezt mond el a srácnak is, aztán majd ők elintézik. Csak úgy ne kavarj be, inkább várj türelmesen!

2009. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Igen, becslések szerint nem is egyet.


Alfred von Lichtenmehr

Luftwaffe

2009. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!