Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiú, csak a barátságát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú, csak a barátságát ajánlotta fel, de mást nem akar, akkor abból már nem lehet semmi?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm, értitek??? GYŰLÖLÖM ŐT!

De átvert, vagyis nem vert át, csak úgy gondolta, h mégsem kellek neki. Pdig azt hittem, és annyira szerettem volna...

És akkor most közli, h ő csak barátkozni akar. Én meg csak nézek ki a fejemből és nem tudok másra gondolni csak rá.

És nem tudom, h miért szeretem, nem is az esetem és megbántott!!!

De mégis mindig csak rá gondolok...


2009. dec. 30. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem ebböl nem lesz semmi, lehet azért reménykedni
2009. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem őt gyűlölöd, hanem magad. ha egyszer sem mondta konkrétan h szeret, már pedig te biztos voltál benne, "érezted" akkor te is áldozata lettél vminek, aminek a legtöbb 13-16 év közti lány áldozata lesz. történetesen annak, hogy te már felépítetted magadban a kapcsolatotokat, hogy ha csak rád nézett valahol, te azt már egy jelnek vetted, ilyesmi. persze ha idősebb vagy és nem erről van szó akk bocs, de nekem elsőre ez jött le. én sem voltam kivétel anno ez alól :D de aztán rájöttem h 2 évet fecséreltem üres várakozással végre felébredtem, és normális srác után néztem.
2009. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 leszek
2009. dec. 30. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Abból már nem lesz semmi. Fogadd el, és semmiképpen ne alázd meg magad, büszkén viseld ezt a kudarcot is. Majd lesz, aki nem csak barátkozni akar.
2009. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gyűlölöd őt..sőt ép hogy beleszerettél.és nem, nem lehet belőle már semmi.hagyd ezt a srácot, ha akrsz barátkozz vele de semmiképpen ne nyomulj!
2009. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát most egy idöre felejsd el,de még késöbb lehet vmi,de arra kicsi esély van,de ha kitartó vagy,akkor hajrá!

Én a helyedben más pasit keresnék..

Buky

2009. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!