Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a fiúk vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiúk vagy a lányok a bátrabbak, melyik nem meri bevállalni mások előtt a meztelenségét?

Figyelt kérdés
Imádok meztelenül lenni, ezt a barátaim is tudják. Nyáron tartottunk egy olyan bulit ahol aki akart meztelelenül, is lehetett. szerintetek melyik nem nyert a fiúk vagy a lányok voltak a bátrabbak?
2009. dec. 30. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akik többet ittak:D
2009. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lányok, mert ez most beugratós kérdés XD
2009. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyéne válogatja. az én baráti körömben azt tapasztalom, hogy a fiúk bátrabbak, ha mindkét nem jelen van, mert _poén_ meg a hecc kedvéért meg minden. a lányokkal kapcsolatban meg az a tapasztalatom, hogy ha valami testi hibát gondolnak magukon, akkor nem vetkőznke le, mert szégyellik, vagy szimplán nem akarják h a srácok csorgassák utánuk a nyálukat. persze ha 14 éves komolytalan ribikkel vagy összezárva, az más téma.
2009. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

a fiúk bátrabnak. a lányok szégyenlősebbek. nekik többmindent kell takargatni. (mell, punci)

meg amúgyis a fiúk olyanok h meglátnak egy csajt és rögtön átfut az agyukon, hogy "demegb@sznám", így nemcsoda ha a lányok nem bátrak ilyen téren.

2009. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát én is így gondoltam...
2009. dec. 30. 15:08
 6/13 anonim ***** válasza:

én itt lakom a Balaton mellett szóval a nyári éjszakai meztelen fürdés a baráti társaságomban alap...

szinte testvérként nőttünk fel fiúk-lányok szóval nincs gáz a nudizással...bár tény hogy az évek során összegyűlt egy két szaftos sztori:)

2009. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a csajok bátrabbak,persze csak akkor ha jól összeszokott a társaság. Amúgy szedék és szüzek általában.
2009. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

A nők a szégyenlősebbek.



A hímsoviniszta világban ha pénzért megy a vetkőzés akkor a nők a kevésbé "szégyenlősebbek".


Pénzért bármit, bááár, a pasiknál sajnos nincs ekkora kereslet, bár jó lenne, ha a pasik is meztelenkednének!

2009. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy régi baráti társaságról van szó, bár ilyen buli még eddig nem volt.
2009. dec. 30. 16:55
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 15:17:

megoszthatnál velünk 1-1 sztorit:)

Amúgy szerintem is inkább a fiúk.

2009. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!