Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális párkapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális párkapcsolatra vágyom csak. Ennyire elérhetetlen?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú történetet kellene leírnom ahhoz hogy tiszta legyen a történet. Röviden annyit, hogy volt egy lány, akinek bár volt barátja amikor megismertem, nagyon tetszett. De nem nyomultam mielőtt azt hinné bárki is. Ő kezdeményezett, és szakított is a barátjával, mondván velem akar lenni. Örültem neki nagyon, viszont jött a hideg zuhany: átgondolta a dolgot és ráébredt hogy rosszul döntött.


A barátjával való szakítás és a velem történő szakítás között három azaz 3 nap telt el. Úgy hogy azon nap délelőtt még találkoztunk is és minden oké volt, moziba mentünk, ugyanúgy voltak csókok ölelések, este pedig skypon írta ezeket a dolgokat.


Miért kell ezt csinálni egy másik emberrel, akiről amúgy meg tudod hogy te vagy az első szerelme, és 100x elmondta mennyi szeret. Nem tudom feldolgozni...


2014. máj. 27. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha képes volt ott hagyni a mmiattad, akkor te se várj mást tőle. ennyire egyszerű.
2014. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Foglalt nővel ne kezdj. Meg szerinted aki egyik nap mnég a pasijának mond szépet és jót, rá 3 nappal meg neked, az mennyire gondolja őszintén?
2014. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A normális párkapcsolat manapság ritkább a fehér Zorrónál is...
2014. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmenekültél egy r.ibanctól. Felejtsd el.
2014. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!