Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek 20 év fölött sem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 20 év fölött sem volt még kapcsolata, azzal mindenképpen valami nem stimmel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de nem unalmas már ez a kérdés? Minden nap felteszi valaki. Na velük tuti nem stimmel valami, márpedig az, hogy annyira bénák, hogy visszakeresni sem tudnak.
2014. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most múlok 20, gyerekszerelmen kívül más nem volt.

Koravén vagyok, ergo idősebbekkel jövök ki, azok meg taknyosként kezelnek, szóval, csak ennyi bajom van.

Mellékesen a kezdeményezés sem megy, leblokkolok.

2014. máj. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt, de velem minden stimmel. Szerintem nézzük már meg a korosztály "komoly" kapcsolatait. Eleve sokan meg se tudnák fogalmazni, hogy mért vannak a "párjukkal", mert valójában sose jutottak el arra a szintre. Sokan vannak együtt, akik beállnak a sorba, merrt tetszik vagy sem, egyedülállónak lenni ciki hsuzon éves korban, én is mindig megkapom. Aztán ebbe a nagyon "érett" kapcsolatokban mi megy? Ármánykodás meg féltékenykedés.. Szal ne érezd rosszul magad, mert szerintem kevés az az em ber ennyi idősen, akik tényleg szeretik egymást és nem azért jöttek össze valakivel, hogy az unalmaas életüket valami kitöltse.
2014. máj. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem huszonévesen még nem volt komoly kapcsolatom.


Nem vagyok igazán kibékülve magammal, mindig is nehezen fogadtam el saját magamat (és a világot is) olyannak amilyen, emiatt gátlásos és szemérmes lettem (amik fiúként nem éppen a legelőnyösebb vonások), nehezen közeledek másokhoz és nehéz a közelembe férkőzni másoknak.


Elismerem, hogy ez probléma, ráadásul magamnak generáltam, mentségemre annyi szól, hogy azt hiszem, képes vagyok felismerni a hibáimat és gyengeségeimet, nem okolok másokat és tudom, hogy minden rajtam múlik, nekem kell azon dolgoznom, hogy könnyebben nyissak mások felé.

2014. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, én az előző vagyok. Tök jó, hogy felismered a hibáidat és nem másokat okolsz miattuk. Ezek után nem vágom mér neked kéne rosszul érezned magad. Manapság a gátlástalanság a divat, ez egyértelmű. Ennek ellenére, ha te szemérmes vagy, vállald fel. Legyél gátlástalanul gátlásos. Azért mert mások szerint ilyennek meg olyannak kéne lenned, nem kell. Percig ne legyen probléma magaddal mások véleménye miatt.
2014. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem is akarok kapcsolatot, akkor miért legyen??


25F

2014. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!