Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Ez miért van? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ez miért van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sok melegnek a nőiesebb pasik jönnek be. Ez meg miért? Ha nekik férfiak jönnek be, akkor miért keresik a férfiakban a nőies vonásokat? Nem értem.

+ Egyik nap rákérdeztem egy meleg haveromnál (neki is ezek jönnek be), hogy kit választana. Egy gusztustalan férfit vagy egy szép nőt.

Erre azt mondja a MELEG haverom, hogy akkor már inkább a szép nő. Full meleg a gyerek, de ezt mondta. Nekem ez fura. Én (hetero férfi) inkább vagyok egy ronda nővel mint egy pasival....



2014. máj. 28. 08:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, hiszen ha valaki a férfiakat szereti, akkor miért keresi bennük a nőt..

Azt viszont megértem, hogy a barátod miért a szép nőt választotta a gusztustalan férfi helyett. Attól még mert valaki meleg, nem biztos, hogy akár gusztustalan férfi is jó neki. A farka egyik szereplőre sem áll fel, tehát szex elképzelhetetlen, viszont a szép nő legalább kellemes társaság.:D

2014. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
van egy meleg ismerősöm, ő csak az igazán jóképű fiúkra hajt
2014. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

véletlen szerintem

én bi lány vagyok és pasiból én is a nőieset szeretem

2014. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

3as,

ennyi véletlen nincs..

Valami nem kerek itt, de még nem tudom mi.

2014. máj. 28. 09:22
 5/30 anonim ***** válasza:
56%
mindenki az jön be, ami... nem kéne mást ízlésén kattognod.
2014. máj. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
szerintem ez érdekes jelenség és azt gondoltam az itteni melegek tudnak segíteni...
2014. máj. 28. 09:38
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

szerintem is kár ezen agyalni

mindenkinek más jön be, és ez így van jól


nekem személy szerint a férfias pasik jönnek be, de senkire se vetek követ :)

2014. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

srácok,

Ki beszél itt elítélésről vagy kővetésről? Engem csak érdekel a dolog.

2014. máj. 28. 09:44
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fura , én is inkább egy szép nővel lennék egy ágyban mint egy gusztustalan palival annyi ,hogy valószínűleg nem történne semmi szexuális dolog.


Az meg ,hogy valakinek a férfias vagy a kissé feminin srácok jönnek be egyén függő, nekem a férfiasabbak jönnek be

2014. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

9 es,


Pedig fura. Egy hetero sosem menne el egy pasival, de egy ronda nővel igen!

És az is érdekes hogy miért keresi sok meleg a férfiakban a nőies vonásokat.

2014. máj. 28. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!