Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Ez miért van? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ez miért van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sok melegnek a nőiesebb pasik jönnek be. Ez meg miért? Ha nekik férfiak jönnek be, akkor miért keresik a férfiakban a nőies vonásokat? Nem értem.

+ Egyik nap rákérdeztem egy meleg haveromnál (neki is ezek jönnek be), hogy kit választana. Egy gusztustalan férfit vagy egy szép nőt.

Erre azt mondja a MELEG haverom, hogy akkor már inkább a szép nő. Full meleg a gyerek, de ezt mondta. Nekem ez fura. Én (hetero férfi) inkább vagyok egy ronda nővel mint egy pasival....



2014. máj. 28. 08:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha a "meleg" haverod lefeküdne nővel akkor már biszex!
2014. máj. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Nem biszex. Kikérné magának. :) Alapjáraton nem feküdne le nővel.

Viszont ha választani kellene akkor inkább egy szép nő, mint egy ronda férfi. Itt is írták ezt melegek.

2014. máj. 30. 08:34
 23/30 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ideje lenne abbahagyni ezt a kategorizált megítélést. Te hetero vagy én meleg. Ez egy egyszerű melléknév, egy jellemző. Ez semmit nem határoz meg, csak azt amit ki akarunk fejezni vele. egyszerűbben mondva attól hogy én meleg vagyok az nem jelenti azt hogy egyszer ne próbálnám ki nővel kíváncsiságból. Az meg hogy te hetero vagy nem jelenti hogy egyszer nem gondolod meg magad esetleg kipróbálás céljából. Nem kell ennyire kategorizálni az embereket. Egy hetero meg egy másik ugyanúgy különböző ahogy egy hetero és egy meleg vagy két meleg.. Érted. Mindenki szimplán sokszínű ember.

Értem a kérdésed, csak rossz a felfogásod. Csak az egyszerű ember egyszerűsíti a dolgokat hogy felfogja. Inkább próbáld a részletekben felfogni a világot és az embereket.

Persze bele lehetne abba is kötni hogy kinek mi a ronda és mi a szép. De nem kötözködni jöttem ide. Ha tőlem kérdeznéd ezt a kérdést akkor megkérdezném hogy milyen célból kell választanom? Ahogy az előbb írók mondták nem mindegy hogy szexre, párkapcsolatra, vagy pl beszélgetésre kell választanod. Nah de szerintem mindenkinek van jobb dolga mint ezzel a kérdéssel foglalkozni.:D

2014. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 ftf1983 ***** válasza:
75%

Elég nagy általánosítás azt mondani, hogy a melegeknek csak a feminin srácok jönnek be! Nekem nem egy meleg barátom van, aki rá se bír nézni a femininebb fiatal, vékony srácokra, hanem a 3 ajtós, izmos pasikra vannak rákattanva vagy éppen a macikra. Mindenkinek más az ízlése. A heteróknál is valakinek a vékony lányok, valakinek a molett nők jönnek be. Ha kort nézünk, akkor a heteró pasik is szeretik a fiatal lányokat, szóval nem lehet azt mondani, hogy ez a meleg pasiknál van csak így.

Én melegként is azt tudom mondani egy nőre, hogy szép esztétikailag, mert ami szép az szép. Az igénytelen, gusztustalan embereket én nemtől függetlenül nem kedvelem...

2014. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

23-as


"Szerintem ideje lenne abbahagyni ezt a kategorizált megítélést. Te hetero vagy én meleg. Ez egy egyszerű melléknév, egy jellemző. Ez semmit nem határoz meg, csak azt amit ki akarunk fejezni vele. egyszerűbben mondva attól hogy én meleg vagyok az nem jelenti azt hogy egyszer ne próbálnám ki nővel kíváncsiságból."


Értem amit írsz, de szerintem hülyeség. Lehet hogy te melegként kipróbálnád nővel (és sok meleg inkább választana egy nőt, ha jól néz ki), de a heterok többsége nem így működik! Ezt kellene megérteni és akkor nem beszélne itt senki hülyeségeket.


"Nem kell ennyire kategorizálni az embereket"


Ez jól hangzik, de szintén hülyeség. Ha nemi indentitásról beszélünk akkor mindenki kategorizál, mert ez a normális. Még a melegek is. Persze vannak bi emberkék, de ők is egy külön kategória.

2014. máj. 31. 07:37
 26/30 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy mit kér ki magának,ha mindkét nemmel szexelne,akkor biszex!
2014. máj. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

24-es


"Elég nagy általánosítás azt mondani, hogy a melegeknek csak a feminin srácok jönnek be! Nekem nem egy meleg barátom van, aki rá se bír nézni a femininebb fiatal, vékony srácokra, hanem a 3 ajtós, izmos pasikra vannak rákattanva vagy éppen a macikra"


Mond, Te tudsz olvasni? Most komolyan.


Ezt írtam:


"A társkeresőkön is előnyt élveznek a vékony filigrán alkatú fiatal melegek(ezek a nőiesebbek). A férfias nagydarab melegeket is keresik, de egyértelműen kevesebben."


Tehát nem általánosítottam, csak leírtam egy egyértelmű tényt! Nézd meg a meleg-prostituáltakat például. Hány százaléka mackós férfias, és hány százaléka vékony nőiesebb? Na ugye. Szóval nem kell okoskodni a tény az tény.

Én csak magyarázatot vártam egy jelenségre ami egyértelmű, ehelyett hülyeségeket beszéltek és tagadjátok még azt is amit ti is tudtok. Na mindegy.


Belefáradtam a sok mellébeszélésbe. Köszönöm nem kérek több választ. Esetleg ha van normális meleg férfi itt, akkor azt szívesen meghallgatom a témába, de a hülyeségekre, tények tagadására, mellébeszélésre már nem vagyok kíváncsi.

2014. máj. 31. 07:46
 28/30 anonim ***** válasza:
89%

Én részemről férfiasnak tartom magam és a férfias pasi jönnek be, úgyhogy a fentieket én sem értem. :D


24F m

2014. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

28-as,

Köszi! Végre egy normális válasz! És egy melegtől!!!

2014. máj. 31. 09:17
 30/30 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem jönnek be a vékony lányos testalkatú/kinézetű srácok, sőt, idegesítenek!... én is és a barátom is abszolút férfias kinézetűek vagyunk, úgyhogy nálunk megbukott az elmélet, hogy a férfias melegeknek a nőies vonások jönnek be. :)

25F m

2015. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!