Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy elvárom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy elvárom a másiktól hogy ne legyen csóró?

Figyelt kérdés
A családom elég gazdag, ennél fogva nem szenvedek hiányt semmiben sem. Nyaranta szoktam én is dolgozni, párszor önkénteskedtem már, szóval nem vagyok elszállva. De! Sokan tudják, hogy gazdagok vagyunk. Nem tőlem, de látják pl a ruháimon, vagy mikor arról van szó ki hol volt nyaralni abból is levonják a dolgokat. Volt már rá példa, hogy olyan sráccal randiztam aki elkérte a bor árának a felét. Azért ennyire ne legyen már smucig valaki, hogy képes elkérni 500Ft-ot. Volt barátomnak is folyamatosan én adtam kölcsön, amit aztán cigire vagy piára szórt el, én hívtam el mindenhová, és szemmel láthatóan nem zavarta. Egy idő után ezt meguntam, és felhoztam neki. A fejemhez vágta hogy akkor jöjjek össze egy gazdag s ggfejjel. Elég rossz érzés, hogy mindig mindenhová én hívtam, én fizettem. Ezek után megválogatom, hogy kivel ismerkedek. Nem is azt várom el, hogy milliomos legyen, de nem szeretnék még egyszer egy csövessel összejönni. Szerintetek is felszínes ez?
2014. máj. 28. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
500 Ft-ot miért baj, ha elkér? az tök sok.:S
2014. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem,nekem ha lenne barátnőm és jól meglennénk,akkor ez természetes lenne hogy meghívnám dolgokra és nem centizném ki így a dolgokat.

De azért ne erről szóljon a kapcsolat,mármint a pénzről. :)

2014. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem ez alapján kéne ítélni, van olyan aki nem tehet róla,hogy szegény mégis lehet helyes/szép és belsője tökéletes számodra akkor is azt mondod majd,hogy bocs csóró vagy :D
2014. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Szegény családból származom de sose engedtem,hogy 1nő fizessen
2014. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen jogos, hogy az ember olyan párt akar, akinek saját egzisztenciája van, és nem lesz később nyavalygás. A férfiak hajlamosak erre, elég itt körülnézni, a jobb végzettségű, jobb anyagi hátterű nőket mindennek lehordják, és elvárják hogy süllyedjenek le az ő szintjükre, mert hát mégis ő a férfi, hadd legyen már ő a családfenntartó meg a domináns. Én nem vagyok pénzes, sőt, de én sem jönnék össze olyannal, akivel számolgatni kell az aprót és aki még nálam is csóróbb. Az pedig, hogy te megszoktál egy életszínvonalat, amit nem akarsz feladni valami csóró önérzetéért, abszolút jogos.
2014. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felszínes, érthető!
2014. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Ha

hiszed ha nem, Magyarországon nagyon kevesen engedhetik meg maguknak

azt, hogy a barátnőjüket hetente elvigyék valami puccos helyre.

És de, el vagy szállva. Egy szegényebb sokszor jobb embert, mint egy gazdag. De ha neked az kell, hogy hetente itt-ott kényeztessék a gazdag

s**gged, akkor keress magadnak egy gazdag balf**szt.

2014. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem felszínesség, ha elvárod, hogy ne húzzanak le. De nem csóroság kérdése ez.
2014. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

igen, az alapkérdés felszínes, és a válasz: azért baj, mert elvársz valamit. bármit. és aztán nem kapod meg, és hiába várod.


más kérdés, hogy nem akarod, hogy rád akaszkodjanak és kihasználjanak. az teljesen érthető.

egyáltalán hogy alakult ki, hogy mindig pénzt adtál neki? legelőször te ajánlottad fel, hogy kisegíted?


ha olyan fiút találsz, akiről úgy érzed, hogy nem használ ki, akkor neki el ne kezdj papolni viszont. rossz érzés is lehet, ezzel kimutatod a bizalmatlanságod ugye. másrészt meg sok alapod neked sincs villogni, hiszen téged is eltartanak.

2014. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem teljesen normális az elvárásod. Az én barátnőm is egy picit "jómódúbb" nálam, de ettől még sokszor én állom a randikat, meg én viszem el kocsival bárhova. Persze mindig mondja, hogy szívesen meghív erre meg arra, de ezt én cikinek tartom elfogadni. Egyszer hagytam neki egy mekis étkezést, de akkor is csak azért, mert nagyon erőlködött. Szerintem ha valaki igazán szereti a másikat, akkor nem a pénzéért van oda.
2014. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!