Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat az exem?

Figyelt kérdés
6 hónapig jártam vele.Ennek lassan több mint egy éve.Ha baj van mindig mellettem áll.Átölel meg puszil.Mindig azt mondja hogy hiányznék neki ha nem lennék mellette.A múltkor félreérthető helyzetbe került eg csajjal.És én féltékeny lettem,ő pedig utánam jött átölelt és közölte nincs semmi köztük és nyugodjak meg.Erre felbátorodva megkérdeztem az exemtől járna-e újra velem.z válaszolta hogy szeret,de nem.Sírásban törtem ki.Ő pedig a combomat simogatta és arra kért ne sírjak mert megszakad a szíve.Majd később újra megkérdeztem.A szemembe nézett és újra nemet mondott.És mikor látta szomorú vagyok,öhögve közölte azt se tudom mire mondtam hogy nem.Majd kértem öleljen át.Megtette és adott 4 puszit. 19/L
2014. máj. 28. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő hány éves?
2014. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19.
2014. máj. 28. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyelek meg benneteket. Szerintem aludjatok rá egyet aztán beszéljetek erről. DE ha ő nem akarja folytatni akkor inkább engedd el.
2014. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem szerelmes beléd. ha az lenne, akkor nem mondaná azt, hogy nem járna veled! szimplán csak kedves vagy a szivének.
2014. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ó de cukcsi. szeret szórakozni?
2014. máj. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!