Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem fura kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem fura kicsit?

Figyelt kérdés
Ma azon gondolkodtam, hogy mi, nok, altalaban nagyon szepen feloltozunk, kisminkeljuk magunkat, megcsinaljuk a hajunkat stb. mikor dolgozni, suliba megyunk, mikor meg otthon vagyunk a parunkkal, felhuzzuk a szabadidot es nem foglalkozunk azzal, hogy hogy all a hajunk... Ma elgondolkodtam rajta, hogy ez valahol kicsit fura, mert nem a kollegaknak, osztalytarsaknak kellene tetszeni, hanem a parunknak. Teny, hogy ha egy ferfi szeret egy not, akkor melegitoben id gyonyorunek látja, de en most arrol beszelek, hogy nincs meg reszunkrol a torekves, a,, tetszeni akarok" hozzaallas. Tudom,ez a viselkedesminta teljesen elfogadott, ezt lattuk anyainktol es ebben szocializalodtunk, de azert van benne valami kicsit furcsa. Vagy csak en latom igy?
2014. máj. 28. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva szoktam, ha a párommal találkozom, akkor csípem ki magam, pedig már 2 éve együtt vagyunk.
2014. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Otthon egész nap miniszoknyában, tűsarkúban, melltartóban és blúzban főznél mondjuk?
2014. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokkal kényelmesebb itthon melegítőben elvégezni a házimunkát, ráadásképp, ha van gyerek is. Nekünk van és amennyit rohangálok egy nap, nem lenne túl kényelmes csini ruhába, amire oda kell figyelni, h nehogy zsírfoltos, csokis legyen... Persze, estére kicsit kicsípem magam, mikor már a gyerek alszik, h tetszek férjemnek.
2014. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A párunknak azért nem sminkeljük, cicomázzuk ki magunkat állandóan, mert jóesetben nem szégyellünk igazán magunk lenni előtte.

Legalábbis én így gondolom, bár én alapból nem sminkelek.

2014. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:

Macialsó meg hozzá egy normális felső is lehet csinos. A hajam meg alap h rendbeszedem.

Egyébként nem csak miatta hanem magam miatt is.

2014. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyél meztelen az a legjobb :D
2014. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!