Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Haverom beszélt Vele ma, mert előbbinek szerelmi bánata van és elvileg kettőnket is felhozott témának. Viszont miután végeztek, utána azt írta, hogy rossz híre van a számomra. Azóta folyton görcsben van a gyomrom, csak a negatívakra tudok gondolni, sírhatnékom van és most teljesen depressziós vagyok. És holnap suli után fogok találkozni a haverommal, majd Vele is! És addig nem tudom, hogy hogyan bírjam ki! És azóta folyton csak ezt hallgatom: http://www.youtube.com/watch?v=1Iny4nEvZDk

2014. máj. 29. 18:09
 1/2 anonim válasza:
Hívd fel mind a kettőt és faggasd ki őket jó alaposan.
2014. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezzel csupán annyi a gond, hogy nem szabad arról tudnia, hogy megbeszéltem a haverommal, hogy hozzon fel minket. Illetve a haveromat már felhívtam, de mondta, hogy csak és kizárólag suli után tudnánk találkozni...
2014. máj. 29. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!