Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barátnak tekint, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátnak tekint, vagy mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy éve bejelölt Facebookon, elkezdtünk beszélgetni, minden nap beszeltunk, órákat. Találkozni akartunk, de mindketten félősek voltunk :D ugyhogy nem jött össze. Ő időközben összejött egy csajjal, de csak pár hónapig tartott. Négy hónapja ujra beszélgetünk facen, kb kétnaponta, általában ő ír rám. Azóta találkoztunk is, még 3 hónapja kétszer, aztán én össze jöttem egy másik sráccal, de azért beszélgettem vele facen, bevallotta h megtetszettem neki és lehetett volna koztunk valami, és én is bevallották h ugyanígy érzek,de már van más... Azóta szakítottam a másik sráccal, most mindketten szinglik vagyunk. Végre ujra találkoztunk, együtt töltöttük az egész napot, de nem kettesben, úgy viselkedtunk mint a haverok, viszont voltak olyan egymásra nézéseink :) udvarias velem, de alapjáraton komolytalan , beszólogatós, ám mégis félénk fiú. Mióta bevallottuk h tetszünk egymásnak , azóta mindennap ír,néha én neki,van h órákat csetelünk,de van h csak pár szót váltunk. Sok lányismerőse van, így nem tudom h engem is csak egynek tart a sok közül, vagy én több vagyok... Honnan tudhatnám? Kezdeményezni nem akarok,mert egyrészt félek,másrészt ha nem akarja,akkor maradjunk meg inkább csak barátoknak, mert nem akarom elveszíteni.

20/L


2014. máj. 29. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Hét óta ez első értelmes. Szerintem nincs azzal baj ha kezdeményezel kicsit. 20 éves vagy, az már nem kicsi... Nyugodtan tegyél egy két lépést az irányáéba, add a tudtára, h zöld az út. Ismeritek egymást már régóta szóval minden adott. Szimpatikusak is vagytok egymásnak, tetszetek is egymásnak. Minden tökéletesen alakul. Itt az is elég lehet ha folytatjátok a találkozásokat, és rendszeressé teszitek 2 hét alatt lehet annyira összeszoktok, h neked csak várnod kell, és a srác lép!
2014. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!