Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek hogy esne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek hogy esne, hogy reagálnátok, ha egy nem ocsmány, de nem is bombázó lány rátok mosolyogna csak úgy, pl vonaton, buszon, metrón?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok, tennétek ilyen helyzetben?
2014. máj. 29. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérném a kezét.
2014. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elpirulva elfordulok örömömben, de ilyen sose történt
2014. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
visszamosolyognék
2014. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam ilyet csinálni... :D

Van aki nagyot néz, van aki mosolyog... van aki nevet. :) Mindig más a reakció. Ohh, volt amikor morcosan is néztek.

2014. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Hozzà vàgnèk egy darab sajtot
2014. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt kétszer is megteszi, akkor megszólítanám.
2014. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát tutira feladná a meccslabdát, mert fogalmam sem lenne, hogy mit mosolyog. Túl sokszor szívtam már meg ilyen esetben, mert azt hittem, hogy bejövök a lánynak, aztán meg amikor meghívtam az illetőt valamire, akkor kiderült, hogy jaj, hát ő nem "úgy" mosolygott stb. stb., szóval valószínűleg nem izgatna túlságosan a lány.
2014. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek a idegenekkel szemkontaktust felvenni.
2014. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
valszeg vagy bambulnék, vagy pedig azt hinném hogy azon gondolkodik mit csinál vele a palia ha hazaér. De azért próbálkozz.
2014. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
elő a mordályt azt lövő
2014. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!