Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem akarok megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarok megint szenvedni, de magamat ismerve padlót fognék megint. (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Az előző barátnőm, aki egyben az első komoly is volt, fél évvel azután hogy szakított velem, nem rég rám írt hogy sajnálja hogy nem írt sokáig, nagyon hiányzok neki mint jó barát, és szeretne velem beszélgetni. Én már egész jól túltettem magam rajta, pedig életem eddigi legrosszabb fél évét okozta azzal hogy szakított. Jó lenne vele beszélgetni, mert tényleg egy nagyon fontos ember volt az életemben, de mégis félek hogy ha dumálgatnánk megint elkezdenék érezni iránta valamit, ami csak részemről lenne, és megint magamba fordulnék. Majdnem fél évet jártunk,200 km választott el minket. Mitévő legyek? Beszélgessek vele, vagy ne?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 21. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, mit hozna ki belőled még, akkor mond meg neki, hogy sajnálod és még nem vagy 100%ig túl rajta és majd keresed, ha úgy érzed pusztán barátként tudsz vele beszélni és semmi visszabillenős érzés nem fog el.

28/F

2009. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki hogy állati önző amiért előbb otthagy aztán elvárja hogy jópofizz vele, a te érzéseidet magasról leszarva. ezzel pedig zárd is le az egészet, ne tartsd vele a kapcsolatot, ő kiszállt, ti nem haverok voltatok, hanem egy pár, annak vége, akkor viszlát, keressén más balekot.
2009. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia! Röviden: ha még bizonytalan vagy és nem tudtad magadban lezárni a dolgot, akkor SEMMIKÉPP ne találkozz és ne beszélgess vele.

Ha ő csak barátnak akar, akkor nagyon magad alatt leszel, mert tudat alatt reménykedsz benne, hogy újra összejöhettek. Én is voltam így, tapasztalatból mondom ezeket. 25/f

2009. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

egy véget ért szerelmet újra feléleszteni olyan, mint a cigit ujra megyujtani: meregge valtozik a dohany. 200 kilometer nagyon, sok, es persze nem tudom miert lett vege. A tavkapcsolatok nem tartanak sokaig, vagy nagyon nagy hevvel kell elnie a szerelemnek, hogy tartson.

Elvegre gondolkozz el... 200 kilometer.. nem ugy mukodik, hogy felhivod, hogy fel ora es ott vagyok, es akkor ott vagy. Nem tudtok akarmikor osszebujni, akarmikor olelkezni, es jo esetben heti egyszer taliznatok... nem biztos, hogy tudnal benne bizni, mert nem nyersz ralatast az eletere, nem tudod mit csinal, hiszen nagy a tavolsag. Tudnal bizni benne? Tudnad ot ugy szeretni ahogy regen? Elviselned a tavolsagot? Megmered kockaztatni, hogy vege legyen megint,de cserebe ujabb gyonyoru heteket/honapokat kaphatsz?! A te dontesed...

2009. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok: ha a baratod lesz CSAK, mit fogsz gondolni amikor megoleled? Hogy "dejo egy jobaratot megolelni", vagy "mennyire hianyzott ez az oleles?"
2009. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja es szerintem nem csak baratsagot akar...
2009. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék még hogy kb. két hete írtam neki hogy hiányzol(teljesen érzelemmentesen),de utólag visszaolvasva kicsit érzelgősre sikeredett az sms,pedig egyáltalán nem úgy akartam(be voltam piázva,ez van sajna),ő meg erre írta hogy beszélhetnénk,de csak mint barátok.Normál esetben ha valaki kapna az exétől egy olyan stílusú sms-t,akkor leszarná,ő meg benyomta ezt a "baráti beszélgetés" szöveget.Egyszerűen nem értem.
2009. aug. 21. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!