Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul csinálom? Túl sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csinálom? Túl sokat akarok? (lent részletek)

Figyelt kérdés
Másfél hónapja jöttem össze a barátommal. Elég nehezen zártam le az előző kapcsolatomat, akivel sokáig együtt voltam, rossz kapcsolat volt. Amikor a mostani barátommal kezdtünk összemelegedni, tudta hogy szakítani akarok, ám én elkövettem egy hibát: kiírtam egy szép idézetet az egyik profilomra, ami nem a mostani barátomnak szólt, hanem az akkorinak. Pedig nem ő hiányzott, hanem a megszokás. A jelenlegi kapcsolatunktól szerintem túl sokat várok el, ha tehetném egész nap együtt lennék vele, mennénk mindenfelé, de úgy vettem észre hogy ez neki nem lenne ínyére. Én csodálattal tekintek rá, túlságosan is szerelmes vagyok belé, de úgy érzem én nem ezt kapom vissza tőle. Mindennap mondja hogy szeret, meg nem nagyon szoktunk veszekedni, hanem inkább összecsiszolódunk, mindennap találkozunk, szinte mindent tudunk egymásról. Amikor rákérdeztem ő hogy tekint rám, azt válaszolta hogy azóta nem tekint úgy rám mint én rá, mióta kiírtam a nem neki szánt idézetet. Jogos? Mit csináljak?:(
2010. júl. 29. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jogos ám.

hülye vagy, ha az exednek írsz, amikor van új.

magadra vess és ne várj sokat ettől a kapcsolattól.

hülyét csináltál belőle, ezt nehezen viseli az ember.

2010. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Neked bűntudatod van az idézet miatt (vagy más miatt?), és magadnak akarsz bizonyítani.
2010. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy te mit éreztél volna fordítot helyzetben! Összejössz egy sráccal, szereted, erre ő kiír egy idézetet a profiljára, ami nem neked, hanem az exének szól. Biztos nagyon jól esett volna neked is. Szóval igen, szerintem jogos.
2010. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jogos.

remélem el hagy.

2010. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az az idézet a profilon nem akkor került oda mikor már együtt voltunk, akkor még külön voltunk, csak ahogy írtam kezdtünk összemelegedni.
2010. júl. 29. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:
és még ott van?
2010. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az idézet? már régen nincs, kb. pár napig volt ott és pár hónappal ezelőtt történt ez.
2010. júl. 29. 16:55
 8/11 anonim ***** válasza:
amíg még az exednek szánod az idézeteket a profilodon addig nem vagy túl rajta. aki túl van az exén az nem foglalkozik vele, nem nosztalgiázik stb.
2010. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A lányok sokszor rontják el a kapcsolatot, hogy birtokolni akarnak. Sokat fantáziálnak, többet képzelnek bele a kapcsolatba, mint ami van. A fiúk agyában marad még hely másra is, nem kizárólagos a partnerük. Ha meg akarod tartani, ne kérdezgesd, hogy mit gondol rólad, mi lesz a jövőtök. Ettől herótjuk van. Ők akarnak dönteni. Örülj, ha megy, hív! Ha hosszú pórázra engeded, akkor jön, ha rövidre, akkor menekül. Nála essen le a tantusz, hogy milyen jófej vagy! Ha meg nem látja meg benned, akkor veszett fejsze nyele.
2010. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igazad van utolsó válaszoló... ( amúgy az idézet kiírásakor még nem volt az exem az exem)
2010. júl. 29. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!