Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony fiuk miert hiszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony fiuk miert hiszik azt, hogy magasan jobban bejonnenek a csajoknak?

Figyelt kérdés
Pedig ok sokkal jobb helyzetben vannak,egy tomzsi testre konnyebb izmot pakolni,mint egy nyurga zsirafra.Elobbinek eleg 70-75kg a jo alakhoz,utobbinak 85 is ropi olykor...es az koztudott,hogy a legtobb lany az izmokra gerjed.Egy alacsony,izmos,hatarozott ferfi az osszes csajt megkaphatja,ellenben a magas vekonyak egyet sem,sok lanynal mar a 190 cm is kizaro ok.
2014. máj. 30. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "undormányfiú" te most azt hiszed hogy túl magas vagy a lányoknak?

ne aggódj, egyszerűen csak gyökér vagy ;)

2014. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sosem a magasság a gond!
2014. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mert a magasság férfias, mivel a nők számára biztonságot sugall a nagysága.

Köztudott, hogy a lányok az izmokra gerjednek? Hm, kár, én nem. A párom nem egy punnyadt, elhízott férfi, de kigyúrva sincs, szóval... : D

2014. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek srácot olyan arányokkal, mint a tiéd, még is rengeteg csajnak bejön. Mondjuk neki nincs is önbizalom hiánya, pedig nagyon nagyon vékony. Esetedben inkább az lehet a probléma, hogy nagyon látszik, mennyire nem becsülöd magad. Ha te nem tudsz férfiként tekinteni magadra, miért várod el, hogy mások úgy tekintsenek rád? Ezzel a hozzá állással sehova sem jutsz, max még lejjebb.
2014. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

egy magas fiu aranyai eleve masak pl.egymeteres labak/karok amik eleve aranytalanna teszik a rovid felsotest miatt,akar kigyurt akar nem

ne ez nem jon be a lanyoknak

2014. máj. 30. 18:03
 6/18 anonim ***** válasza:
A én párom 185 magas és 80 kiló, és neki van a legjobb teste a világon. Úgyhogy apafej húzz bőrt a fogadra.
2014. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

pont hogy nem szeretem a kigyúrt pasikat és számomra (valamint a nővérem számára sem szép) de az átlagos/vékony/vékonyszálkás az szép


a magasság meg más tészta legtöbb lánynak bejön ha a pasi magasabb számomra nem lényeg de azért ne legyen 170-nél alacsonyabb :)


de akkor még túl is megyek rajta vannak lányok akiknek a macis pasik jönnek be vagy akinek van kis pocakja ne általánosíts barátnőm 178 cm bomba csaj minden fiúnak bejönne és neki a kis pocak meg a macis pasik jönnek be szóval erről ennyit

2014. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Én csak 180 magas vagyok,de izmot építeni mindenkinek sok munkába telik.Szerintem részedről ez csak egy jó kifogás.Nekem 5 évembe telt,hogy 60 kilóról 88 legyek.Szóval a hiba ott van a gondolkodásodban,hogy kifogásokat keresel,ahelyett,hogy neki állnál kezdeni magaddal valamit.

Mellesleg a magasságtól nem sok minden függ.Volt rá példa,hogy lementem egy szórakozóhelyre és olyan nő mászott rám,aki jó esetben talán 2-3 centivel volt alacsonyabb.Szóval te még szerintem jó helyzetben vagy,mert akad olyan nő is,akinek magassarkú mániája van annak ellenére,hogy 175-180 centi és lapátra teszi azt,aki nem elég magas.De szerintem ez is csak egy indok,hogy nehezen kaphatót játszhassanak.

2014. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
kérdező, te csak ne rinyálj, ha én olyan magas lennék, mint te már rég dugnék nőket, el se tudod képzelni milyen rossz csóró, törpeként élni, úgy, hogy a lányok kisöcsinek néznek és emberszámba se vesznek, de nem csak ők, alapból lenézik az alacsony fiúkat az emberek, tapasztalom, még munkánál is így megy ez manapság, örülj, hogy magas vagy és ne rinyálj!
2014. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, írd ki minden nap, ahogy eddig is tetted és akkor tuti változik valami. (nem)
2014. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!