Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két embert is szeretek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két embert is szeretek. Melyiket válasszam? L

Figyelt kérdés

Mindketten az osztálytársaim és mindkettő barátságból indult. Mindkettőjük szerelmes belém, elmondták, de én nem tudom mit csináljak. Az egyik srác nagyon kedves, vicces elég optimista figura, tényleg nagyon jól el tudok vele hülyéskedni, nem bántott még meg soha... A másik komolyabb, elég pesszimista, elég aggresszív, pl egyszer valaki beszólt nekem, és erre nekiment. Ő is vicces, csak más módon. El tudok vele beszélgetni komolyabb dolgokról is, viszont ha olyanja van megbánt, de utólag mindig bocsánatot kér. Gyönyörűszép világoskék szemei vannak, úgy szokott rám nézni, hogy meghalok. Csak sajnos megbízhatatlan. Ha én merek másik fiúval beszélni, nevetgélni nem szól hozzám.

Külsőre amúgy mindkét fiú tetszik. Nem tudok dönteni. Mit csináljak?


2014. máj. 30. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vakon megmondom, h egyiket sem szereted.
2014. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az elsőt, de neked úgyis a bunkó fog kelleni.

Alternatív megoldás: itt vagyok harmadiknak én!

2014. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egyikbe sem vagy szerelmes..
2014. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezt eldöntöttétek :)
2014. máj. 30. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
kettőt nem szerethetsz. összezavarodott, senkit sem szerető liba vagy
2014. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így lehet két szék közé esni a padlóra.
2014. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az optimistát válaszd, jobban fogsz járni.

Lehet, hogy mindkettő tetszik, de én sem gondolom, hogy szerelem. Szerintem a szerelem részben belső elkötelezettség is egy ember felé, és mivel ez nincs meg nálad, ezért ez nem lehet az.

2014. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire objektíven látod a dolgokat,az azt jelenti,hogy egyik sem szerelem.

Viszont,ha már muszáj ,hogy válassz,mert szeretnél barátot,és tuti nem a másodikat választanám a helyedben,mert előre megmondom Neked,hogy egy hónap múlva Te leszel az,aki olyat ír ki ide,hogy "féltékeny a barátom,ok nélkül,mert ráköszöntem egy fiú osztálytársamra"...

2014. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem addig egyiket se válaszd, amíg nem vagy HALÁLBIZTOS a döntésedben.
2014. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!