Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Aki közelbe van, vagy akit szeretek, de messze van?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve ismertem meg egy srácot chaten.Nagyon megkedveltük egymást, sőt annyira h belém szeretett és én is megszerettem.Azonban nincs nete, minden héten beszélünk, vagy msn-en vagy telefonon.206km van köztünk.De szeretem.

Pénteken megismertem egy srácot, aki rendes meg minden, és közel van hozzám.Ő nagyon megkedvelt, de nem tudom, h mit csináljak,mert tudom, h a közelebbi sráccal jobban járnék hisz sokat lehetünk együtt,de valahogy a messzebbi srác jár a fejemben,meg szeretem.Azt mondta h szeret és még egy év után is nagy hatással vagyok rá.Szerintetek melyiket válasszam?Egyszerűen nem tudom...ráadásul akit most ismertem meg hasonlít a messzibb levő srácra...

Szerintetek mit csináljak?


2011. jún. 26. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne jó az neked, ha összejönnél egy olyannal, aki iránt nem érzel semmit? Na ugye.
2011. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem írj nekem
2011. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akit most ismertem az helyes meg bejön,csak mást szeretek.Viszont a messzebbi srác nem adott jelet magáról egy hete...
2011. jún. 26. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyannal járj akit szeretsz! Majd jelentkezik ha tud hívd fel te vagy valami. Ha összejössz ezzel a közelebbi fiúval te is csak őrlöd magad a közelebbi fiú sem fogja érteni mi a baj és a távoli fiú is hatalmasat csalódik benned tuti,hogy elveszítenéd mindkettőt.
2011. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne járt a közeli sráccal, ha nem tudja elfelejtetni veled a távolabbit, akkor nem éri meg hülyíteni szegényt. De ha nem tudsz járni, találkozgatni a távolabbival, akkor inkább őt is próbáld meg elfelejteni, és ha majd jön egy olyan srác, aki a közeledben van, és miatta már nem gondolsz többé a távolabbi srácra, akkor vele érdemes összejönnöd. Szerintem. Persze ha van lehetőségetek a távkapcsolatra, akkor próbáld meg a messze lakó sráccal :)
2011. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

MÁr beszéltünk telefonon,csak a találkozót emlegette,meg küldtem neki sms-t h találkozni szeretnék vele.MÉg nem válaszolt.Kicsit aggódok is.

De már több,mint egy éve vagyunk így a messzi sráccal,h távkapcs.

Nem tudom...

2011. jún. 26. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Feküdj le a közeli srácoddal és gondold azt hogy a távolival szeretkezel. :D
2011. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, h azzal legyél együtt, akit tényleg szeretsz. Esetleg könnyebben tudnánk segíteni, ha leírnád a kettőtök lakhelyét.


Mellesleg 206 km nem olyan sok. Hétvégente, tanítási szünetekben könnyen tudnátok találkozni.

2011. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!