Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes egy pasi erre szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes egy pasi erre szerintetek?

Figyelt kérdés

/egy olyan pasi, aki szinte bárkit megkaphat és meg is kapott eddig, akit akart./

2 hónapon át eljátszani azt, hogy mennyire odáig van a lányért, minden egyes nap keresi, van hogy naponta többször is, a hétvégéket vele tölti, vörös rózsát vesz neki, stb.


aztán a csaj végül lefekszik vele 2 hónap múltán, és a srác aztán lelép a fenébe?

lehet valaki ilyen kitartó meg jó színész, ha csak meg akar fektetni valakit?

/még/ meg nem történt az eset amúgy.


2014. máj. 31. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meg akarja magának szerezni a csajt, akkor szerintem igen. Gondolván "jó csaj, a trófeagyűjteménybe" jó lesz.
2014. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem , aki ennyire kitartó az meg is érdemel ennyit :) De szerintem az a jellemző , hogy akkor azért tényleg különlegesnek , fontosnak tartja a lányt és azért viselkedik igy :)
2014. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a kihívás és a sértett hiúság is, hogy nehogy már legyen egy lány, aki őt el meri hajtani büntetlenül...
2014. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WheneverYouWant ***** válasza:

Ez úgy érné meg ha egyszerre több lánnyal csinálná... mindíg más időpont lenne a végkifejlet...így folyamatosan ki tudná elégíteni a szexuális igényeit.

De csak ezért ennyit vesződni... Amennyi időt rá fordított ha annak a felét munkával töltötte volna el akkor meg tudta volna fizetni a szexet.

De lehet hogy maga az udvarlás is örömet okoz neki és azért csinálja..

2014. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!