Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam neki, hogy megerősza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam neki, hogy megerőszakoltak, erre ott hagyott, hogy idő kell neki. Ezt miért csinálta?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a mostani barátommal. Nagyon szeretem őt, de nagyon nehezen nyíltam meg neki. A kapcsolatunk eljutott arra a pontra, hogy le szeretne velem feküdni. Én viszont undorodok még magától a gondolattól is. A volt barátom felhívott magához filmezni. Én nem akartam vele lefeküdni, de ő lefogott és megtörtént. Ha a mostani barátom úgy ér hozzám ami ezt eszembe juttatja előtörnek ezek az emlékek. Még most is nyugtatókat és antidepresszánsokat szedek, mert máshogy nem voltam képes feldolgozni, undorodtam magamtól, meg akartam halni. A barátomon kívül a férfiaktól még mindig mondhatni félek. Úgy éreztem a barátomnak erről tudnia kell, így elmondtam neki. Azt mondta miért nem mondtam el eddig és hogy idő kell neki. Szégyenlem magam előtte, és megbántam, hogy elmondtam. A csalàdomon kívül ő az egyetlen akinek elmondtam, és fáj, hogy így reagált. Miért csinálta ezt?
2014. máj. 31. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Paraszt...
2014. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

mert egy csótányban több érzelem-empátia-segítőkészség van mint ebben a tetűben

ne bánd ,csak rossz lett volna vele minden tekintetben

2014. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
17%
lehet h azt akarta h vele feküdj le elöször és ne azzal a másik fiuval és ehet h ez rosszul esett neki :/ nemtudom
2014. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja mit kezdjen a helyzettel. Olyan lánnyal van most együtt, akivel nagyon nehéz lesz szexuális kapcsolatot felépítenie. Mondd el neki, hogy mit érzel. Neked kell irányítanod a mozdulatait, és ezt el kell fogadnia az elején. Egy kicsit emészti magában, de ha szeret akkor melletted lesz.
2014. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne Engedd vissza az életedbe. Szerintem jobb is hogy még most kibukott hogy ekkora tapló.
2014. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%

Hát nem tudom, próbáld meg azért átérezni az ő helyzetét. Neki sem lehet egyszerű.


Egyrészt feldolgoznia a helyzetet. Megmondom őszintén, én nem tudnék egy ilyen lánnyal maradni sokáig, bármennyire is szeretem, mindig bennem lenne, hogy milyen "gyalázat" érte, nem kívánnám szexuálisan, stb.


A másik, hogy egy ilyen lánnyal nyilván sokat kell majd tötyörögni, mielőtt rendesen bele lehetne vágni a szexbe, ez sem jó.


És hidd el nem bántani akarlak hanem segíteni szeretnék, azért írtam le ezt, de próbáld meg megérteni őt is, neki sem lehet egyszerű, adj neki egy kis időt!

2014. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Csak hogy ne álljak be azok közé, akik negatívan nézik a világot:

Lehet, hogy idő kell neki, hogy kezelni tudja a dolgot. Hogy átgondolhassa, hogyan bánjon veled. Hogy segíthessen túllépni a dolgokon. Mikor mondtad el neki?

2014. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Le akart veled feküdni és tudja, hogy neked ez nehezen fog menni.
2014. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Két napja mondtam el neki, de azóta nem is keres, nem veszi fel a telefont sem, semmi. Nem tudom mit higyjek. Most teljesen más szemmel fog rám nézni, elrontottam mindent.

2014. máj. 31. 21:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy tapló, akinek csak a szexre kellenél nem bírta volna ki fél évet melletted, lássuk be, hamarabb ott hagyott volna, főleg, hogy nem tudta miért van ez.


Ha hasonló helyzetbe kerülnék, akkor a barátnőmre úgy kezdenék tekinteni, mint egy törékeny lelkű emberre, mármint minden szavamat ellenőrizném, nem mondok-e olyat, ami erre emlékeztetheti, nem érek-e hozzá amikor nem akarja, satöbbi... Lehet, hogy nekem is idő kellene amíg átgondolom és eldöntöm, hogyan álljak hozzá.


Innen azonban egyikőnk sem tud semmit mondani, a legtisztább az lenne, ha mint érett emberek megbeszélnétek a problémátokat, az "idő kell" legtöbbször a "beszélnünk kell" jele.

2014. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!