Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakolták, ezért vagdoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolták, ezért vagdossa magát. Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy ideje egy lánnyal. Gyönyörű, el lehet vele beszélgetni, okos, talán ő ismer a legjobban. Egyik randin észre vettem a kezén pár fehér heget. Megfogtam a kezét, hogy megnézzem, mire kikapta. Kérdeztem, hogy mi az, nem mondott semmit csak tiszta könny lett a szeme. Lenyugtattam, és elmesélte, hogy mi történt, és senki sem tud róla, szégyenli, nincs olyan kapcsolata a szüleivel hogy el merné mondani. Mit csináljak? Tehetelennek érzem magam. Mióta elmondta alig beszél velem. 18F
2014. ápr. 18. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél minél többet vele, éreztesd hogy te, történjen bármi is mellette állsz.
2014. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy bízzon benned, éreztesd vele, hogy megvéded mindentől.
2014. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csak azt tudod tenni amit az első két válaszoló leírt. + szeresd igazán ha érzel iránta valamit.
2014. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Bíztasd a támogatásodról (lelki) és ha nagyon felb asz a dolog, nyomozd ki ki tette és skalpoljátok meg a haverjaiddal.
2014. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első lépés: Szülőknek elmondani

Második: feljelentés a rendőrségen

Harmadik: pszichológus


Az meg nem normális, aki egyetért a 4. válaszoló anarchista nézeteivel. Bizonyíték hiányában nem ítélhetnek el senkit és főleg nem 18 éves gyerekek és a haverjaik.

2014. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Miért is van az hogy a támadónak jogai, míg az áldozatnak csak esélyei vannak?...
2014. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Moszuke ***** válasza:

hát kezdetnek mondd el neki h szeretnél neki segíteni mert fontos neked és nagyon rossz látni h szenved.

és tereld a témát a szexuálpszichológus irányába.. mert ez már túlnőtt rajtad.

2014. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Talán nem véletlenül nem tett feljelentést. A büntetőeljárás (tanúkihallgatás, az eset többszöri felidézése, stb.) nagyobb pszichológiai kárt okozhat a sértettnek, mint amennyit a tettes megbüntetése "jóvátesz".

Ezért van, hogy a szexuális erőszak alapesete magánindítványra büntetendő: a sértett dönt, hogy kívánja-e a tettes megbüntetését.

2014. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os vádaskodni bárki ellen lehet. Te se örülnél ha én és a barátaim hamis vádak alapján megskalpolnánk, ugye?
2014. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hmmn. Megértéssel. De csak óvatosan, nehéz eset lesz!
2014. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!