Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem rúgja el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem rúgja el a barátságot visszautasítás után, akkor még van pici remény?

Figyelt kérdés

volt már részem visszautasitásban, és meg is szakitották velem a barátságot, kapcsolatot, mindent.

De a legutóbbinál nem. Sőt, láthatóan nem lett elege belőlem, pedig picit rágörcsöltem már a végén. Kérdezte, járok e X partisorozatra, mert ott volt, és nem látott legutóbb. Pedig csak kb. 3 hónapja nem foglalkozok vele (egyébként majdnem könnyekig hatódott, mert még senki nem adott neki virágot).

Tudom, nehéz megmondani, és ez jelenhet a mindent és semmit is, de a lányoknak nem válik kinossá egy elutasitás, és nem elhúzodnak attól a pasitól?


2014. jún. 1. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi.
2014. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

emberfüggő

a dolog

2014. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van remény a barátságra! többre nincs
2014. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2014. jún. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát összejönni vele semmi esély ilyenek a csajok sajna :(
2014. jún. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha visszautasít, akkor higgy neki. A barátságra van remény.
2014. jún. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne rúgd magad tökön, visszautasítás után romantikus folytatásban reménykedni vegytiszta önkínzás. Barátság esetleg lehet belőle, de ügyes társas készség kell hozzá (no meg uralkodni az érzelmeken).
2014. jún. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
semmi gond, tudom, hogy neki kell nyitnia, ha úgy gondolja, én csak (és mások példáján is) úgy láttam, hogyha egy nőből többet akarsz kihúzni, és ő nem akarja, akkor mindegy milyen jóban voltatok, annak vége! És részéről felhúzhatod magad, nem is gondol rád stb. ez meg észrevette egy majd 500 fős buliból, hogy "jé, nem voltam ott"
2014. jún. 1. 01:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Akik átmennek gyűlölködőbe, miután nemet mondtak, vagy nagyon gyerekesek, vagy a fiú reagált bunkón/értetlenül a visszautasításra.Ez a lány rendes és kedvel mint barátot, de ez még nem jelenti, hogy többet is akar.
2014. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!