Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaki ugy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki ugy szerelmes egy pasiba. Ugy hogy még nem találkoztak?

Figyelt kérdés
Lassan 2éve beszélgetek egy sràccal....és ugyérzem...lehet hogy hülyeség....de érzek iránta valamit....nektek erről mi a véleményetek???köszönöm előre is

2014. jún. 1. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges
2014. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erős kötődést érezhetsz,de szerelmet nem!A szerelemhez kellenek a fizikai ingerek is,a testi kontaktus,az hogy hozzáérhess,hogy mellette lehess,hogy lásd,hogy halljad!

Nem lenne butaság nyitnod az igazi élet felé,ne netes kalandba menekülj,mert az soha nem az igazi oldalát mutatja a dolgoknak csak azt amit te magadban elképzelsz!Kár mert így lemaradsz sokmindenről,befásulsz és őszintén a pszichédnek sem tesz jót az efféle csak az éterben élem ki magam felfogás!

Javasolnám,hogy talizz a pasival!

2014. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vâlaszokat...igen szeretne talizni..de félek hogy nem ugy alakul a dolog ahogy elkepzeltem...és abba bele se gondolok.

..

2014. jún. 1. 17:35
 4/4 anonim válasza:

Amiről te beszélsz az nem szerelem. Rajongásnak mondanám inkább. Persze, nem a nagy élettapasztalat beszél belőlem...de, végül is az. :D Ez a tipikus tudom miről beszélsz esete.

Az ember olyan, hogy ha ilyen távolságba van egy ellenkező nemű egyed, akkor megpróbálja a magában felállított ideál képpel azonosítani az illetőt, hiszen messze van, úgyse derül ki, hogy nem igaz rá az ideál. Lehet tiltakozni, meg minden, de velem is megtörtént ugyanez :D

2014. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!