Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri kockáztatni egy barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri kockáztatni egy barátságot egy szerelemért?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akit régóta ismerek és először is tetszett de akkor elfojtottam, most pedig már nem bírok a közelébe lenni és beszélni vele úgy hogy ne legyen feltűnő, hogy bejön nekem.
2014. máj. 7. 19:38
 1/7 TheHologram ***** válasza:
Szerintem megéri.
2014. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen esetben nem baj, fordítva lenne égőbb ha nem jössz be a csaj haverodnak. :D
2014. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PearlDiver ***** válasza:
Megéri!!
2014. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ti már kockáztattatók?
2014. máj. 7. 20:05
 5/7 PearlDiver ***** válasza:
Igen. És nem volt semmi baj amikor rájöttünk hogy ez a párkapcsolat nekünk nem megy, folytattuk a barátságot, mint előtte :) de ha még bejön, kár lenne elszalasztani a lehetőséget... ;)
2014. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz de gyáva vagyok. Ő tényleg fontos nekem.
2014. máj. 7. 20:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem bírnám ki ha elveszíteném.
2014. máj. 7. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!