Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Neten megismertem egy srácot, és egy bulisorozatra szoktunk járni. Amikor először találkoztunk nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, de látszik hogy olyan "casonova" típus hogy sok csajnál csak szórakozik. Egy dolgon összevesztünk, nem is keresett pedig próbáltam kezdeményezni a békülést de leszart. Másik bulin smárolt csajokkal , másokra hajtott, és nem is foglalkozott velem. Nagyon rosszul esett utána azt hittem hogy túl léptem ezen. Utána megkeresett hogy ő nagyon sajnálja és szeretne egy új esélyt kapni tőlem rájött hogy hülye volt. Találkoztunk de veszekedtem vele, leoltottam elmondtam mit gondolok és mennyire undorodom az olyanoktól mint ő. Aztán kibékültünk, és szeretne velem találkozni. A szívem igent mondana de az eszem nemet. Nem tudom mi lennea jó. van egy távoli bnőm aki jobban ismeri és szerinte nem lenne jó ötlet, jobbat érdemlek. Vuszont jól át tudok látni az embereken és el is találtam hogy kb sok minden csajt azért néz rbancnak mert rossz tapasztalatai voltak. Nem tudom mi legyen.. nem akarok könnyen kaphatónak űnni mintha egy kiskutya lennék aki fut utána.. szerintetek?

18L


2014. jún. 1. 19:05
 1/2 aladar12 ***** válasza:
szerintem ne kezdj vele.
2014. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy ez 'rossz tapasztalataim voltak' is nem csak egy kamu duma?

Tuti amúgy, hogy mi itt most akármennyire mondjuk, hogy ne kezdj vele, meg fogod tenni. Úgyhogy én csak arra bíztatlak, hogy ha egy kicsit is jót akarsz magadnak, ne várj ettől a fiútól semmi komolyat. Úgy állj hozzá, mint egy kalandhoz, egy kis tapasztalatszerzéshez. Akkor talán nem fogsz akkorát koppanni.

2014. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!