Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat, véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék kérni, hogy ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

7 éve ismerek egy férfit. Ha találkozunk valahol, mindig nagy a fizikai vonzalom kettőnk között. Nekem tetszik ez a férfi, mind külsőleg, és akár belsőleg is, amennyire ismerem. Ő nem akar tőlem komolyabb kapcsolatot, ha mások rólam kérdezik akkor hallgat. (volt aki megemlítette, hogy láthatóan sóvárog) Nem értem miért csinálja ezt. Csókon és ölelkezésen kívül nem történt semmi, nem keres, közösségi oldalon sem váltunk üzeneteket. Sok a véletlen találkozás is... Közös barátaink szerint, akik jobban ismerik eléggé zárkózott, érzékeny és félénk ilyen téren.

Éppen azért nem értem, hogy nem keres és nem akar tőlem semmit, mert láthatóan kedvel és érdeklem...

Voltatok hasonló szituációban? Ti mit tennétek?

El vagyok keseredve egy kicsit... Köszönöm a válaszokat! :)

23/N


2014. jún. 1. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy nagy semmi.Már megmondta, hogy nem akar téged komolyabban.Kár keresned a társaságát..Én ilyennek az utcán se köszönnék...
2014. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
talán valami lelki dolog áll a háttérben és amíg nincs azon túl vagy amíg nem segíti át valaki rajta addig nem tud tovább lépni egy komolyabb kapcsolat felé. talán meg kéne kérdezned hogy mit is akar tőled pontosan és ha azt mondja hogy semmit talán megkérdezhetnéd mit kellene tenned azért hogy szeressen, de itt sok minden múlik a megfogalmazáson és a reakción! sok sikert :)
2014. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
második, talán beletrafáltál.:) mondta, hogy évekkel ezelőtt egy kapcsolata lelkileg megsebezte durván.
2014. jún. 1. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor várat épített maga köré szerintem, hogy ne sebesüljön meg ismét, nem lesz egyszerű de ha türelmes vagy akkor le tudod bontani
2014. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!