Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se várjak erre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se várjak erre az állítólagos felnőtt nőre tovább?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, megismerkedtem korábban egy 28 éves nővel akivel csak neten keresztül tudok beszélni, mert nem hajlandó velem találkozni.

Megértem, van két gyermeke akik betegek, és ráadásul még özvegy is 1 éve halt meg a férje.


Na de már most, annyira ha akarna velem találkozni ahogy elmondja de még sem tesz ellene, akkor mi értelme tovább?? Mert az hogy nincs ideje nem kifogás, hiszen minden héten pénteken eljár egész éjszakára bulizgatni.

Szerintem mindenkinek arra van ideje amire akarja, és ő nem akar velem találkozni, így most már azt hiszem hagyom az egészet, mert csak időt húzza tőlem.


2014. jún. 1. 21:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyébként a szüleivel lakik.
2014. jún. 1. 21:40
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
30 évesen nem tűnik fel, hogy szivatnak??!
2014. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit ő állít magáról, annak az igazságtartalmát nem tudod ellenőrizni. Vannak, akik csak flörtölgetnek így, az ismeretlenség homályában, mert az olyan izgi.
2014. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Persze özvegy,és mindig betegek a gyerekek,na apám szívatnak nagyon.Lépj tovább.
2014. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

Hát aki max 1 hét alatt nem akar találkozni, arra én nem várnék.

Egyszer én is megszívtam már több mint fél évig vártam valakire, aztán kiderült végig csak hazudozott...

2014. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kell komolyan venni... majd ha akar akkor találkozik veled, ha nem akar akkor meg nem. Vedd te is félvállról, amugy igazad van.
2014. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tartósan beteg gyerekei vannak, nem tudnak beszélni, nem szobatiszták, nem jut eszembe ez a betegség ( 6 és 4 éves gyerekek) elhiszem ezt, meg a férjét is hogymeghalt, mert rakott ki a facebookra erről ki képet stb. DE az hogy valakinek van ideje 1 éve folyamatosan minden hétvégén bulizni menni, akkor nem igaz hogy rám nincs egy órája.
2014. jún. 1. 21:51
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia én egyedül nevelem a gyerekem, és kettesben lakunk, nem szülőkkel.

Tehát tapasztalatból írom, hogy akire akarom, tudok időt szakítani,és megoldani a gyerekeket.

Keress mást,mert ő nem vesz téged komolyan...

2014. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Linkeld már be a facebook adatlapját.
2014. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Autisták?
2014. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!